Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Csobot Adél...

Szerintetek Csobot Adél stílusa jó? Tetszik nektek, ahogy öltözködik, amiket adnak rá?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon! Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2012. dec. 28. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Különösebb bajom nincs a lánnyal, a stílus, amit képvisel, az nagyon bejön! Alapból szeretem ezeket a zenéket, viszont a lány maga nagyon unszimpatikus (nekem túljátsza a szerepét). Színésznőnek kiváló, de énekesnőnek nem való!

Szerintem nem volt olyan jó, hogy harmadik legyen... bár az idei mezőny gyenge is volt.

Ő énekesnő ne akarjon lenni: ő legyen egy nagy színésznő, aki ha kell, akkor énekelget.

De azt el kell ismerni, hogy hangi adottsága nincs olyan nagy. Oké, szép meg minden... de csak addig, amíg egy hatalmas show tartozik hozzá. Amikor egyedül állt ki énekelni egy érzelmes számot nekem egyáltalán nem jött át: nagyon hamis volt, érződött, hogy küszködik vele.

Ettől eltekintve sok sikert neki. Valakinek legalább bejött az élet! :)


19/L

2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Jó a stílusa is meg az öltözködése is. Ezek a feszülősebb szoknyák, meg amibe jobban látszik az alakja, jól állnak neki, meg amiben látszik a szexi, formás lába. :P
2012. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból jó hogy egyedi a stílusa ez tetszik benne de mint énekes hát egyáltalán nem. Az a baj hogy ő neki ez nem nagyon való. Mint ember nem ismerem csak így tv-ből látott dolgokból próbálok elemezni és én szerintem az a pörgős vidám és eléggé idegesítő csaj jut róla az eszembe akit nem lehet lelőni sem. Ezekért meg úgy nem vagyok annyira oda. Mint ember lehet jófej és kedves meg aranyos lehet így de mivel személyesen nem ismerem így többet nem is mondok róla. meg nagyon nem is akarom lehurrogni mert megint más amit a TV be látok és megint más hogyha személyesen ismerném, és az azért más ám én szerintem.
2012. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a stílusa,és azok a ruhák is amiket visel/viselt,mert szerintem van benne egyediség,és nem tartozik a tucathoz.Mondjuk valószínűleg nekem azért tetszik mert én is nagyon szeretem azt a letűnt kort amit néhány dalával képviselt!Az viszont tagadhatatlan amit az előttem szólók írtak! Én is úgy gondolom,hogy egy kiváló színésznő lenne a viselkedése alapján..bár az is igaz,hogy amilyen a viselkedése volt az elején szerintem ahhoz képest visszafogottabb lett a végére,de néha még így is sok volt egy kicsit belőle! Azért hozzá tenném,hogy nyilván én sem ismerem személyesen tehát csak az alapján tudtam ítélni amit láttam,lehet,hogyha személyesen megismerkedünk kellemesen csalódnék.
2012. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!