Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lauri Ylönen (The Rasmus) új...

Lauri Ylönen (The Rasmus) új barátnője télleg Trisha Ellison?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:58
 1/6 Thurston ***** válasza:
45%
Milyen hatással lenne az életedre, ha valaki megválaszolná neked ezt a kérdést?
2009. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan veszed? Én is most írtam ki egy kérdést, hogy hátha tudja valaki, kiváncsi lennék. Egyedül egy angol nyelvű firkálmányt láttam erről, mégcsak újságcikknek sem nevezném. Ha tudsz valami újat, kérlek írj!

Köszi!

20/L

2009. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én egy oldalon láttam, angol irkálmány, de kép is vlt hozzá :S aztán vmi olyasmi vlt alá irva h az új nője.... azért tettem fel a kérdést hátha tudja vki mivan...:) De most vlt vmi háát nem is tom mi, találkoztak a miniszterrel meg tánc. ott Paulával volt, vagyis a "régi" csajával :)
2009. dec. 14. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
XDDD Egyébként bármennyire fáj ez azoknak, aki Lauri miatt szereti a Rasmus-t, ő Paulával él, és nevelgetik a két éves kisfiukat. Egy képről egyébként tényleg sok minden kiderül. Nekem is van Lauri-val közös képem. Akkor most mi járunk? :)
2010. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekemis van laurival közösképem:D akkorénisjárokvele ^^ :D:D:D (L)
2010. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is van Vele közös képem...úgy látszik nem bírja a monogámiát....

Viccet félretéve:

1. a legtöbb rajongónak van Velük közös képe, ha már jártak koncerten

2. a gyakorikerdesek.hu arra való, hogy ha valakinek kérdése van, akkor ide leírhatja és remélheti, hogy választ is kap rá...

3. lgutóbbi értesüléseim szerint Paulával él együtt, meg persze a fiával..illetve kettejük kisfiával :)

2010. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!