Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Aki szereti a dubstepet az...

Aki szereti a dubstepet az meg tudná mondani miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Te meg tudod mondani, hogy miért ízlik a húsleves?
2013. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a nagyi nagyon finomra csinálja. :)
2013. jan. 1. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt meg Skrillex nagyon jóra csinálja:P (tudom most jön a sok okostóni, hogy ő nem igazi dubstep-es, de engem nem igazán érdekel a téma).


Ezt nem lehet megfogalmazni

2013. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja...
2013. jan. 1. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ütem és tempó
2013. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez ízlés kérdése.!!! vagy tetszik vagy nem..
2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nem túl megmagyarázható. Én azért szeretem és nem minden track-et kb a 10-ből 2 ami számomra hallgatható, mert hallom rajta, hogy aki csinálta az beleadott mindent és kellő szakértelemmel bír ahhoz, hogy csak úgy elmenjek mellette. De ez minden más stílusra is igaz. Ami jó az jó, tök mindegy minek nevezzük. Mindenki máshogy áll a zenéhez. Aki mulatós zenén nevelkedett az valószínű nem fogja megérteni mert neki összevisszaságnak hangzik. Túl sok neki az információ. Viszont aki zeneileg összetetet, komplexebb zenéken nevelkedett azt nem fogja összezavarni, mert érteni fogja a nagyobb mennyiségű info ellenére is.
2013. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!