Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emma Watson csak szerintem...

Emma Watson csak szerintem nem szép?

Figyelt kérdés

Mindenki rá nyáladzik, szerintem pedig az egyik legjellegtelenebb külsejű színésznő (ráadásul a színészi képességei se túl kiemelkedőek), enyhén fiús beütéssel és nem túl formás testtel. Egy ilyen külsejű lány mellett az emberek simán elmennének az utcán...


[link]


[link]


[link]


2013. jan. 4. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
csúnya egy csaj xdd
2013. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem ezeket a képeket linkelted hozzá?


[link]


[link]


Én mindent egybevetve szívesen gyűrűt húznék az ujjára :D

2013. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Fogadjunk te meg ronda vagy :) Nyilván ha előnytelen fotót mutatsz valakiről, azon nem néz ki jól. De ettől még szép lány.
2013. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Photoshoppal és sminkkel mindenki szép.

Az angol lányok nem túl szépek.Amúgy én bírom Emmát.

2013. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Habibibubu10 válasza:
76%

Szerintem nagyon szép,de az igaz,hogy kicsit fiús vonásai vannak. pl.: mikor levágatta a haját olyan csutkára, egy az egyben olyan volt,mint a testvére Alex.

[link]

2013. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Mondok én nektek valamit. Ti egyszerűen csak B.U.Z.I.K vagytok....még, hogy Emma nem szép. Nem is szép....hanem GYÖNYÖRŰ. És aki a világ legszebb nőjére azt mondja, hogy nincs alakja, meg nem szép, azt csak sajnálni tudom, mert az minden bizonnyal a fiúkhoz vonzódik. Ezzel nincs is baj, de legalább ne mondjátok rá, hogy nem szép....tessék előtte tükörbe nézni.
2013. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Emma egy gyönyörű és nagyon tehetséges színésznő! Aki ezt kétségbe vonja, annak savanyú a szőlő..
2013. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én hírességek terén nagyon kevésre mondom, hogy szép, mert a legtöbb nem az. Emma gyönyörű, mondom ezt lányként. Persze, pont rossz képeket linkeltél róla, smink nélkül, rossz pillanatban. [link]

[link]

[link] De azt hogy nem túl formás a teste szerintem az általad linkelt utolsó kép is cáfolja. Vékony, közepes mellű, széles derék, keskeny csípő. Ez a tökéletes alak.

2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még a linkelt képeken is bejön...
2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Ő róla nem lehet előnytelen képet készíteni. Egyszerűen tökéletes!
2013. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!