Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Ha választhatnatok...

Fiúk! Ha választhatnatok melyik magyar sztárral/celebbel jönnétek össze?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 23:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
75%

Csak azért, mert ismert (sem a sztár, sem a celeb kifejezést nem szeretem) ember, nem jönnék vele össze.


Az már más kérdés, hogy van-e olyan, akit szívesen nézek és csak a külső és a látott viselkedés vonz-e vagy sem.

Elvileg lehetne ilyen. Ám akármennyire is kutatok a vizuális élményeim között, nem tudok olyat felidézni, aki valamiféle ingerküszöböt átlépett volna nálam. Biztosan keveset nézek tévét, mert az ide írt nevek nem is ismerősek.


Egyszer egy mini-házibuliba hívtak egy nőt. Valami "sztárügynökség" vagy mi volt, akiktől lehet bérelni különböző időszakokra embert (például viccmondásra, éneklésre, tehát ilyen haknizás vagy mi ez).

Egy elég perverz barátnőm volt, aki kibérelt (történetmesélésre, beszélgetésre) egy nőt, aki szerepelt valamelyik való világban. Nem ismertem fel, de helyes volt, az éppen látott viselkedése is tetszett. Ő közölte, hogy a hivatásos gázsin felül mennyit kell neki adni, ha akarunk szexet. Én sokalltam a pénzt, nem értettem mi kerül benne annyiban. Gondolom a "név", az kellett volna megfizetni. Természetesen nem volt ilyen igényünk.

Igazából azt sem értettem, hogy miért is kellett a társaságáért kifizetni annyi pénzt (1 teljes délutánra jött el beszélgetni és az akkori minimálbér felét kapta). Igazából kapott finom ebédet, innivalót. A barátnőm kérdezgette a "szerepléséről", de szerintem nagyon túl lett fizetve. Szóval én nem értem, miért ér valaki annyit, amennyit kérnek érte.


Ettől függetlenül ezzel a nővel összejöttem volna. A nevét sajnos nem tudom. A "hírneve" nem érdekelt, nem izgatott, de a külseje igen.


Ja és kb. 10 évvel ezelőttről beugranak nevek:

Ullmann Mónika, Aczél Réka, Szinetár Dóra. Ezek tetszettek. A három nőből csak az elsőt láttam múltkor a tévében, még most is nagyon vonzónak láttam. A másik kettőről nem tudok semmit (gyanítom, hogy Szinetár Dóra most is nagyon vonzó lehet).

2013. jan. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csupán a kinézete miatt: Sári Évi, Horváth Éva. A személyiségüket nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni.

Ezért mivel az ember külcsíny és belbecs alapján választ párt, a kérdés megválaszolhatatlan :).

Előző: pedig kíváncsi lettem volna ennek a való világos csajnak a nevére :)

2013. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ördög Nóri, Antal Timi az xfaktorból, Hanna a BK-ból
2013. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ullmann Mónika !!!!
2013. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csobot Adél
2013. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Réti Barnabás, Kőváry Tamás, Nagy Ervin színészek, Sors Tamás paraolimpikon


...ja, fiú vagyok, csak meleg. Bocsi ... ;)

2013. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Channing válasza:

Voksán Virág, Dukai Regina, Polgár Kriszti, Horváth Éva

Jó Nők ;)

2013. márc. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!