Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tűnt el Dombóvári Vanda...

Miért tűnt el Dombóvári Vanda a képernyőről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 11:13
 1/3 anonim válasza:

[link]

Többet nem lehet tudni!

2009. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos kifelé erősen az image-ét igyekszik tartani, valójában viszont pszichés betegsége lett, szűkebb körökben erről értesülhetünk. :-(

Pedig nekem tényelg nagyon tetszett, amikor idegen kultúrákat mutatott be egyik RTL műsorban.

Nagyon fél a mentális betegségektől és igyekszik a sporttal legyűrni a paranoiáját. [link]

2015. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A valóság az, hogy nem bírja és az Rtl klubbnak elege lett belőle, mivel egyre agresszívabban viselkedik az enyhe fokú paranoiája miatt, tévesen azt gondolja: őt mindenki figyeli és bántani akarja. Ezért ő agresszívan védi magát.Egyik blogon ezt olvastam:Azok jelentkezését várom, akik tudnának segíteni abban neki, hogy elviselhetőbb legyen számára az üldözési mániája.

Az utóbbi időben sajnos már nem láthatjuk műsorvezetőként, pedig intelligens fiatalasszonyról van szó, sajnos azonban téveszméi nem engedik, hogy a továbbiakban is tudjon nyilvánosság előtt szerepelni. Amióta Gergő fia megszületett és a párja elvált tőle teljesen megzavarodott. Ez sajnos kisfián is megmutatkozik. Vanda nagyon igyekszik az image-t megőrizni a mindennapi életében, de ilyen pszichés állapotban ez nagy terhet ró rá. Ezért indítottam ezt a csoportot, hogy aki szívesen kapcsolatba lépne vele, írhasson ide és idővel eljutnak hozzá is a kedves és vigasztaló szavak.

Minden véleményt szívesen vennék főleg azok jelentkezését várom, aki valamilyen alternatív gyógymódot tudna ajánlani, mivel a gyógyszerezésnek senki nem örül. Karoljuk fel, Fogjunk össze!!!! smile hangulatjel "

2015. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!