Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Charming Vampire Convention...

Charming Vampire Convention Magyarországon? Vámpírnapló sztárjaival találkozás kérdések? (lent)

Figyelt kérdés

[link] van ez az oldal, ahol lehet jegyet venni. de valahol olvastam, hogy jönnek májusban is és ott sokkal olcsóbb a jegy? aki tud valamit légyszíves írjon, lenne még pár kérdésem, mert nem nagyon tudok eligazodni ezen az oldalon ...

( negatív válaszokat nem kérek, kérem az ilyenek ne írjanak)



2013. febr. 10. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a "találkozó" 2013. június 28-a és 30-a között lesz megtartva a budapesti Lurdy-házban. Nem egy olcsó mulatság : a legolcsóbb jegy 150 euró (ezzel nem vagy jogosult autogrammra és fényképre, ezekhez meg kell venned a 280 vagy 460 eurós jegyet),

30 euró a legolcsóbb autogramm ( Sara Canning [ Jenna ], Todd Williams [ a vámpírvadász ] vagy Torrey DeVitto [ Meredith, a sorozatbeli Alaric barátnője volt ] ), a többi drágább

szintén 30 euró a legolcsóbb közös fotó , ugyanezektől a szinészektől

200 euró a legolcsóbb meet&greet jegy, ugyanezekkel a szinészekkel, és ez kb annyi ,hogy fél órára egy szobában lehetsz a kiválasztott szinésszel és másik 19 rajongóval..

Továbbá van, pontosabban csak volt, egy ilyen exluzív parti-jegy is, ami egy "gála lesz (nem tudom pontosan kik lesznek ott), ami még 50 euró, DE csak ha a 460 eurós jegyet veszed meg.

Azt hiszem a 460 és 280 eurós jegyhez nem kell külön fotó & autogramm jegyet venni...

De azért itt van:

- "PASSION*" belépő, 460 euró

•belépés a Convention területére

•számozott és foglalt ülőhely mindenkinek, az 1. számú zónában (legközelebb a vendégekhez, színpadhoz). Zónán belül az határozza meg a helyedet, hogy hányadiknak vásároltad meg a belépőjegyedet.

•1 Autogram minden vendégtől

•1 egyéni Fotó minden vendéggel külön

•részvétel a Paneleken

•belépés a Merchandising Zónába

•Convention ajándék-csomag

•elsődleges belépés mindenhová

•ingyenes belépés a SSPCG-ra

•lehetőség, hogy további Autogram, Fotó, valamint Meet and Greet jegyeket vásárolhass

- "HUNGER**" belépő, 280 euró

•belépés a Convention területére

•számozott és foglalt ülőhely mindenkinek a 2. Zónában. Zónán belül az határozza meg a helyedet, hogy hányadiknak vásároltad meg a belépőjegyedet.

•1 Autogram minden vendégtől

•1 közös Fotó együtt az összes vendéggel

•részvétel a Paneleken

•belépés a Merchandising Zónába

•Convention ajándék-csomag

•lehetőség, hogy további Autogram, Fotó, valamint Meet and Greet jegyeket vásárolhass

-"VIOLENCE***" belépő, 150 euró

•belépés a Convention területére

•számozott és foglalt ülőhely mindenkinek a 3. Zónában (legtávolabb a vendégektől és a színpadtól) Zónán belül az határozza meg a helyedet, hogy hányadiknak vásároltad meg a belépőjegyedet.

•részvétel a Paneleken

•belépés a Merchandising Zónába

•Convention ajándék-csomag

•lehetőség, hogy Autogram, Fotó, valamint Meet and Greet jegyeket vásárolhass

Nem tudom, hogy májusban jönnek -e ,de szerintem 1 hónappal előbb nem jönnének el, de minek, mikor úgyis jönni fognak?


Hát remélem azért valamennyit segítettem :D Ha valamit nem tudsz / kérdésed van írj. :)

2013. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. igen, segítettél. nagyon szeretnék elmenni és látni Iant.. de nagyon nagyon drágák ezek a jegyek, meg még mire felutazok :
2013. febr. 14. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!