Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan szeressek ki egy...

Hogyan szeressek ki egy hírességből? Gondolom a legtöbb embernek már vilt ilyen fajta problémája.

Figyelt kérdés

Lécci senki ne írja, hogy ez nem szerelem, csak tisztelet vagy felnézek rá vagy ilyesmi...

Ez SZERELEM!!! Mindenkiben őt látom, vele álmodom és imádom nézegetni a képeit, az interjúit hallgatni (megnyugtató a hangja).

Nem vagyok őrült, megszállott rajongó! Bárki bármit mondjon...


Még a találkozásra SINCS esély. Nemhogy másra...


És ha már itt vagyunk tudtok valami jó praktikát arra, hogyha nagyon vártok egy filmet, de csak sokára jön ki (nálam NOVEMBER 22.!!!) addig mit csináltok? Mivel terelitek el a figyelmeteket?



2013. febr. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Ez egyáltalán nem normális, szerintem pszichológus...
2013. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi van a pszichológussal?
2013. febr. 17. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, semmi probléma ezzel.... nem tudom hány éves vagy, én is voltam így valakivel, ő is külföldi volt, pár év alatt halványodik, elmúlik a dolog... Lehet hogy úgy érzed most, őt soha nem fogod elfelejteni, de pár év múlva majd mosolyogva gondolsz vissza rá!
2013. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Colonel Reed ***** válasza:
14%
El fog múlni idővel. Addigis nyugodtan használj az illetőt ábrázoló háttérképet, álmodozz róla, nem lesz tőle semmi bajod. :)
2013. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Kb.1-2 hónap múlva "kiszeretsz" belőle. Mint írtad, sok embernél van ez, addig meg álmodozz, abból baj nincs.
2013. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nézegetem a tumblr-en, videókon, google-ban. Nekem ez nem probléma, jobban érzem magam, ha nézegethetem, többet megtudhatok róla. Mivel lassan öt éve tart, nem hiszem, hogy kiszeretek belőle. Megnézem a régi filmjeit többször.

Ami fontos, hogy tudjál másra koncentrálni, tehát a "hasznos" dolgoktól ne vonja el az időt és figyelmet.

Sajnos túl nagy a képzelőerőm, tudom valóságossá képzelni, de tudom félretenni is. Ezt tanuld meg és ne álmodozz, amikor nincs pont annak az ideje.

2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
63%
egy igazi srác garantáltan elfeledteti veled a legszexibb sztár-pasit is, ezt teljesen komolyan és tapasztalatból mondom. velem is volt így, úgy éreztem, hogy nekem soha nem kell senki, csak Ő mert annyira tökéletes nekem, de aztán jött egy ,,egyszerű˝ srác és sokkal többre tudtam értékelni egy fantáziakapcsolatnál, még ha nem is annyira észveszejtően jóképű:D
2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
A baratnom meg rosszabb. O nem Josh-ba, hanem Peeta-ba 'szeretett bele'. De tenyleg. A konyvben/filmben levo Peeta-ba. Es o is vele almodik, az o kepeit nezegeti, pont ugy, mint te. :) Amugy szerintem nincs ezzel gond, lassan kiszeretsz majd belole. Baratnomnel szerintem (es nagyon remelem!), hogy csak addig fog tartani, ameddig ki nem olvassa mind a harom kotetet az Ehezok Viadalanak. :)
2013. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohhh én már többször is olvastam a könyveket... ;)
2013. máj. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!