Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted is Justin Bieber...

Szerinted is Justin Bieber lesz a zene új Michael Jacksonja?

Figyelt kérdés
valószínű igen

2013. febr. 20. 12:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
ez most egy vicc?
2013. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Nem , ez nem vicc, michael jackson is úgy kezdte mint justin bieber, gyereksztárként, majd lett tinisztár, majd megasztár, aztán gigasztár szexszimbólum, akire nők milliói izgultak a koncerteken!

Justin is ezen az úton jár nem?

2013. febr. 20. 12:56
 3/68 anonim ***** válasza:
85%
Új Michael Jackson nem lesz:) Ő pótolhatatlan <3 Az még elképzelhető, hogy talán majdnem annyira sikeres lesz Justin:):)
2013. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 AccountManagerkovács ***** válasza:
97%
Michael Jackson a hangjával lett híres, nem a külsejével és a producerek által beleölt milliókkal. Úgyhogy a válasz az hogy nem. Hároméven belül lecseng majd, ahogy a tokio hotel is lecsengett és milyen érdekes, "billbaba th kólic"-ból sem lett új Michael Jackson. És akonból sem, pedig ő már ki is jelentette, hogy ő az új Jackson...
2013. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%
Tudtommal Biebernek semmi köze sincs a zenéhez, szal nehéz lenne új Jackonak lennie
2013. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
98%
ja jackson a hangjaval es a mozgasaval lett hires nem pedig a kulsejevel
2013. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim válasza:
100%

Még viccnek is rossz. Michael Jackson az egyik legtehetségesebb előadóművész volt, Bieber pedig egy zeneipari kreálmány, nyálas és tehetségtelen is egyben, akit a melltartó nélküli tinilányoknak találtak ki.

Csodálkozom is, hogy egyáltalán vannak rajongói, mert én személy szerint még soha eggyel se találkoztam.

MJ rajongóval viszont rengeteggel.

2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
justin bieber jól énekel és zongorázik, nézzétek meg youtubon! nem csak szimpla sztár! lehet pár év múlva gigasztár lesz, minden korosztály kedvence!
2013. febr. 20. 22:02
 9/68 anonim ***** válasza:
97%

Minden korosztály kedvence? Te nem ebben a világban élsz :D

Sztem tudod kik szeretik őt?

1)tizenegynéhány éves kiscsajok

2)nagymamák akik szerint aranyos de nem tudják ki ő

3)pedofilok

2013. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy most minden korosztály kedvence, hanem pár év múlva lesz az!! most lehet a tinik nagy kedvence, de ahogy fejlődik lassan az lehet!
2013. febr. 20. 22:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!