Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha egy világhírű együttes...

Ha egy világhírű együttes hazájában egy koncertre a jegy 13000Ft akkor ennek az együttesnek mennyi a koncert-belépője Magyarországra?

Figyelt kérdés

/Remélem értelmes a kérdésem./

Tudom, hogy nem lehet pontos összeget mondani.

Kérlek szépen titeket, hogy azt írjátok le amit ti gondoltok, ami elsőnek kipattan az agyatokból.Nem baj ha túl sok vagy kevés.

Azt is vegyétek figyelembe, hogy Világhírű együttes és hogy Magyarországon lenne.


Ja és szerintetek Magyarországra eljönne egy világhírű együttes?



2013. febr. 24. 21:58
 1/7 AccountManagerkovács ***** válasza:

Én 2009-ben 15 rugót fizettem Ozzy Osbourne koncertjére, viszont a Sonata Arcticáéra meg csak 6500-at - és az három együttes volt. Szóval mostanra ez maximum 20 ezer/fő lehet.


De a kérdésre válaszolva nem, a ván dájreksön nem jön Magyarországra - legalábbis nagyon remélem.

2013. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És azok a koncertek Magyarországon voltak?


És nem, nem a 1D-ről van szó... ezt elb@sztad-.-"

2013. febr. 24. 22:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem kell oltogatni másokat mert Te egy 0 vagy ők meg világhírűek és nagyon népszerűek.Ismétlem egy 0 vagy és sz@rik rád mindenki.Undorító!
2013. febr. 24. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi akadálya, hogy Magyarországra is eljöjjön egy világhírű együttes, oda mennek ahova hívják őket, és a kialkudott gázsit megkapják.

Itt sem lehetne többet kérni, minden a szervezők pénz éhségén múlik.

2013. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
Miért vagy így felháborodva, ha nem róluk van szó? És miért kell személyeskedni? Mondtam én rád bármit?
2013. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
Egyébként az általam említett koncertek Budapesten voltak. Ozzy a Papp László Sportarénában, Sonata a PeCsában.
2013. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem 12-20 ezer forint között bárhol lehet. Muse pl. elég világhírű, és a novemberi koncertre 15ezer volt a jegy:)
2013. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!