Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber teljesen elszáll...

Justin Bieber teljesen elszállt magától, míg Harry Styles a 1D-ből mit sem változott. Valóban így van?

Figyelt kérdés
Harry Styles, 1D, One Direction, JB, Justin Bieber
2013. márc. 6. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Az 1D szar, a JB jóóóó <3 4ever Justiiin !!
2013. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Más a kettő. Justinnnak szerintem mindig is azért egy kicsit nagy önbizalma volt, ami nem feltétlenül baj, nem kell már rögtön beképzeltnek hinni. Harry meg más személyiség, más tészta. Meg Justin azért régebbóta híres, úgyhogy várjunk még egy pár évet, aztán nézzük meg Harry-t is. Egyébként én mindkettőt imádom, JB-t is, 1D-t is :)
2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozo kommentelonek :D

Harry vagyis a 1D meg csak most futott de majd kifog bontakozni.

Justin-nek meg van onbizalma(es nagyon sok a nem igaz pletyka) :D

2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
1# beverem a pofádat! Én 1Ds vagyok :) És az hogy Harry igen még most jöttek be kb. 1-2 éve...Harrynek is van önbizalma csak nem olyan "felhordott orrú" mint Justin.. -.- És hát Justin már küszköd azért hogy észrevegyék...meg hát figyelemfelkeltő akar lenni....
2013. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na, nyugi!


Van különbség az egészséges önbizalom, és a beképzeltség között. Justin már szerintem nem igazán tudja hogyan viselkedjen, belezavarodik már saját magába. Nem azért mondom, mert nem bírom a csávót, igazából teljesen semleges vagyok bele szemben.

2013. márc. 10. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Mások.

Justin nem tudja elviselni a hírnevet, ez látszik. Látszik, hogy igazából nagyon is bizonytalan és nem tud megfelelni a jófiú-imázsnak..

Harry viszont csak éli az életét, szerintem ő önmagát adja. És szerintem egy idióta, de tegalább őszintébb, mint Justin. Justin titokzatosabb vagy nem tudom.

Remélem érthető.

2013. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Justin egy öntellt egoista lett,Harry pedig ugyanolyan maradt,mit sem változott:) ! One Direction Forever
2013. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
egyetértek azzal, hogy Justin már jóformán azt sem tudja kicsoda ő, csak azt tudja, hogy mit akarnak tőle, hogyan KELL viselkednie, de már betemette ez az egész, Harryn pedig azt látom, hogy ő baromira élvezi ezt az egészet, neki tetszik hogy a csajok így elolvadnak tőle, növeli az egóját -többször hallottam, hogy a csajokkal akik bejöttek neki flörtölt kicsit stb. persze ezek csak találgatások, nem ismerjük milyenek valójában.
2013. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak adj időt neki Justin is igy kezdte aztán már neki is az agyára fog menni a média.A pletykák az hogy nyílt titok az egész élete...
2013. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Harry is változott már 2010 óta. Beképzeltebb lett. Ez az igazság. Túlzásokba esik néha. Pl. a tetkókkal. Azt hiszi menő, mert most a sztárok közül majdnem mindenkinek van. Oké, de Harry már túlzásokba esett...mennyi is van neki? :O 10-20? Vagy több?


Én szeretem Justin-t is és a One Direction-t is, de semmi sem tart örökké. Justin is tényleg sokat változott, de ez ellen nem tudunk mit tenni. Vagy elfogadjuk vagy nem.

2013. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!