Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jo dontes Kereszte...

Szerintetek jo dontes Keresztes Ildiko reszerol, hogy otthagyja az x-faktort?

Figyelt kérdés
Ti mit szoltok hozza , hogy elmegy ? Nem fog hianyozni ?

#X-Faktor #mentor #keresztes ildiko
2013. márc. 9. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Hiányozni? Te jó Isten! Már miért hiányozna. Jóval korábban - úgy 20 éve - meg kellett volna hozza ezt a döntését véleményem szerint. Van akinek nem feltétlen kell tv-ben szerepelni, mégis erőlteti. Egy a lényeg, aki színpadra áll, viselje el a negatív kritikát is, mert az
2013. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert az is a közönség véleménye. (Csak ez a s*ar elküldte mielőtt befejeztem volna.)
2013. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abbòl a szempontbòl jò döntés volt részéről,hogy az idő alatt csak a saját karrierjére tud majd koncentràlni,másrészt viszont hiànyozni fog nekem nagyon az xfaktorbòl!Azért remélem tovàbbra is sokat hallok majd felőle!:P
2013. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nekem is hianyozni fog , az x-faktor nelkule nem lesz mar ugyanaz :S
2013. márc. 10. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nem fog hiányozni, én nem bírtam őt, főleg az 3. szériába a legrosszabbakat vitte magával az élő show-ba.
2013. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból nézve jó döntés. Sokkal több ideje fog jutni a saját karrierjére. X-Faktor alatt szinte nem volt ideje koncertet adni, színházban játszani, lemezt készíteni. Ő is nyilatkozta, hogy az X-Faktor miatt színházi szerepeket kellett lemondania, és a tavalyi nagy-koncertje is a műsor miatt nem lett megtartva, nem volt ideje próbálni a zenekarával. Remélem még sokáig látjuk őt, mert egy fantasztikus előadóművész!
2013. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem se fog hiányozni.Nekem valahogy nem volt szimpatikus ebben a műsorban!Másrészről pedig mégis csak hiányozni fog, mivel így volt kerek ez az egész x-faktor, hogy a Keresztes Ildikó is benne zsűrizett!
2013. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En ismerem de eloszor picit orultem amikor megtudtam h el fog menni egyreszt magaugybol masreszt mert igy tobb idelye lesz a sajat szakmajara ..de most igy jobban belegondolok amikor bekapcsolom majd a tv-t es elkezdodik az x-faktor es valaki mas fog madj ott ulni a helyen nagyon rossz erzes lesz ..:S
2013. márc. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!