Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá hogy Cipő...

Mit szóltok hozzá hogy Cipő meghalt?

2013. márc. 11. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit. AZ élet végállomása mindig a halál. Nyugodjék békében. Jó énekes volt..Szerettem a dalait.
2013. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedtem, hogy felébred és meggyógyul, nagyon szeretem a dalait. Ilyen fiatalon ez tragikus.

Nyugodjon békében.

Szállj el kismadár... hát végleg elszállt.

2013. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fannyyy válasza:
100%
Nagyon szeretem a dalait és őszintén sajnálom, hogy ilyen korán távozott közülünk."Honnan jöttem, hová megyek? Ha tudnám a választ elmondanám neked." [link] Ő egy olyan helyre ment, ahol már nem szenved tovább a betegsége miatt. Nyugodjon békében.
2013. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a felettem szólóakkal..hiányozni fog..nyugodjék békében :(
2013. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Semmit.Engem nem hozott lázba, mert nem szerettem.
2013. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Felfoghatatlan számomra.

Annak ellenére, hogy fiatal vagyok, nagyon sok dalukat ismerem és szeretem. Nagyon szép emlékek fűznek hozzá, még azok a békés, gondtalan családi pillanatok a Balatonnál, vagy éppen a hobbi kertünkben, a nyári éjszakák, amikor a csillagos eget néztünk és Republicot hallgattunk. Rengeteg szép emlék jut eszembe, ahogy már egész kicsiként dúdoltam, ha meghallottam a rádióban valamelyik dalukat.

Egyszerű, érthető, mégis tartalmas dalok, változatos.


Nagyon sajnálom a történteket, alig hiszem el, de egy biztos, sosem felejtem el Cipőt és azt a sok szép élményt, amit részben Tőle kaptam!

Nyugodjon békében!

2013. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. válaszoló:szerintem nagyon sok magyar embernek vannak ilyen emlékei róla,mint neked.Nekem is vannak.Pont ezért olyan szörnyű,mert az egész gyerekkoromat végigkísérte a dalai.
2013. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki eljön, egyszer mindenki elmegy...
2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, mert szeretem a Republic-ot, de amennyire hallottam, az életmódja jócskán belejátszott abba, hogy szívproblémái voltak.
2013. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
:( Én a Republicra nőttem fel, 13 éves vagyok és sok dalát kivűlről fújom. Nyugodjon békében! :(
2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!