Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cipőről miért mondta azt...

Cipőről miért mondta azt Abella Miklós hogy nem ébredt fel, amikor a mai TV2 híradóban meg azt mondták a Republic tagjai, hogy kinyitotta a szemét?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az,h kinyitja a szemét nem jelenti azt,h fel is kelt a kómából.
2013. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..
2013. márc. 11. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu volt. RIP Cipő :(
2013. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Éberkóma is létezik.Isten veled Cipő,köszönök mindent!
2013. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Sajnos szakmámból kifolyólag tudom, hogy mielőtt valaki eltávozna, felébred és azt mutatja, hogy javul de ezt csak az utolsó lendület, hogy el búcsúzzon. Nagyon sajnálom Cipőt,nagyon szeretteük, de már sajnos az angyalok vigyáznak rá:(
2013. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Neked van igazad!

Egy rokonom ugyanígy halt meg, 4 hétig volt kómában aztán mintha magához tért volna, nézegetett, 3 nap múlva meghalt.

Amikor olvastam szombaton hogy Cipő kinyitotta a szemét, szinte tudtam, hogy hamarosan vége lesz, még mondtam is anyukámnak.

Érdekes az emberi szervezet.

2013. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!