Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány évesek Bódi László...

Hány évesek Bódi László "cipő" gyerekei?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ikrek,és hogy Petrának,és Rékának hívják őket,de hány évesek?
2013. márc. 17. 12:17
 1/5 anonim válasza:
14. Külön éltek, bár nős volt, nem éltek a lányok és a feleség a zenésszel.
2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem éltek együtt?

Ugye azt mondják, hogy a környezete élesztette újra hajnalban. De ha nem a családjával élt, akkor nem értem.

Megy valamelyikőtök a temetésre?

2013. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,én ott leszek!
2013. márc. 18. 21:14
 4/5 anonim válasza:
Olvastam valahol, hogy nős, de nem éltek együtt. Ahogy a hírekben hallható, rengeteg barátja volt, ott van az édesanyja is, szóval a környezete lehet bárki, akivel éppen akkor volt. Akár a feleségével és a lányokkal is lehetett, nyilván látogatta őket azért. Én nem voltam az a nagy rajongó, a férjemnek viszont a kedvenc zenekara, ezért igen, elmegyünk a temetésre.
2013. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megírnátok ha valóban sikerült eljutnotok a temetésre, hogy mik hangzottak el a gyászbeszédekben Róla? Tudom, hogy lesz a híradóban, meg az újságokban pár perc róla, de az nem ugyanaz :( Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni :(
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!