Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ronda Kristen...

Csak szerintem ronda Kristen Stewart?

Figyelt kérdés

Mindenhol írják, hogy ilyen meg olyan szép, de szerintem messze van a szépségtől, sőt, egyenesen csúnya.

Félreértések elkerülése végett, ennek semmi köze az alkonyat utálathoz, nem láttam egyik filmet sem, nem is érdekel, a célközönségnek biztos tetszik, de kiráz a hideg a csajtól, már ha meglátom egy képen akkor is.

Csak nekem van ilyen "rossz" ízlésem, hogy nem látom szépnek, mint a legtöbben, vagy más is így van ezzel?



2013. márc. 22. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kifejezéstelen, érzelem-mentes arca van. Szerintem ezt lehet csúnyának látni, de egyébként szép, szabályos arc, de elhiszem, ha irritál valakit
2013. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem ronda, inkább átlagos, de ha ránézek, engem is kiráz a hideg.
2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Mallory szerint a világ (Welcome to the Rileys, 2010) című filmet vele, és majd akkor írjatok véleményt.
2013. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 AccountManagerkovács ***** válasza:
81%
Nekem nagyon bejön.
2013. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Ajánlom a Mallory szerint a világ (Welcome to the Rileys, 2010) című filmet vele, és majd akkor írjatok véleményt"

Elegek voltak a képek belőle, itt még az alapnál is csúnyább.

2013. márc. 22. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Kristen rajongók ne olvassák tovább:

de de de BORZASZTÓ RONDA !

én szeretem az alkonyatot de semmilyen ez a nő !

a haja a szeme az arca a teste sem szép!

kiráz a hideg leginkább az oroszlány királyból zordonra tudnám hasonlítani de még ő is szebb.Tehetségesnek nem mondanám bár Bella is olyan semmilyen kiscsaj. Lehet hogy jó szinésznő de áramlik belőle a negatívság és szerintem olyan lenéző tekintete van.A bőre túl fakó.A sminkje se jó csak nagyon ritkán.Nem dagadt de téglalap alakú.Nem feszes hanem lőtyett.Bár az alkonyat során kicsit kikupálodott.A 4.részben már nőiesebb és az arány szem jól ál neki.Kék és barna szemmel valami borzalmas,sajnos gyerekként is elég csúnyácska volt de nem akarom gyerekkorába visszatérve sértegetni mert ott még egész arányos volt a maga módján.Én nem szántam volna őt a médiába!Nem ismerem de lehet hogy a látszat ellenére rendes és okos nő.Az amit robertel csinált az valami szörnyű.Ezért is el ítélem őt,szerintem evvel elég tönkre tette a felépített karierjét.Bocsánatott kérek a rossz helyesírásért.Fogalmazásért,kifejezésekért.

2013. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"leginkább az oroszlány királyból zordonra tudnám hasonlítani"

És tényleg xDD

2013. márc. 22. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem ? Tényleg úgy néz ki még a mosolya is XD
2013. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem gyönyörű, az egyik legszebb színésznő, és nekem szimpatikus is, az interjúi alapján.
2013. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű,stílusa is tetszik nem az a riba.ncstílus fajta :D
2013. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!