Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ijesztő egy...

Csak szerintem ijesztő egy kicsit Jared Leto?

Figyelt kérdés

Azért nem ilyen beállított képekre gondolok: [link]


Hanem ilyenekre:

[link]


[link]



2013. márc. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A 2. kép nem jön be...

Ööö, a 3. az nagyon durva.... eddig jó pasinak tartottam őt.

Ezek után... na jó, mindenkiről készülhetnek rossz képek, de ez! Jajj, ez tényleg ijesztő.

2013. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idióta kérdés. Az első kép már vagy 8 éve készült... ez az egyik. A másik, hogy hogy lehet összevetni egy olyan képet, ami fotózáson kívül egy olyan képpel, ami akkor készül, amikor egy filmforgatásra készül. Utalok ezzel arra, hogy akkor egy HIV pozitív transzexuális pasit alakított, és a szerep kedvéért jópár kilótól, illetve a testét borító ÖSSZES szőrzettől meg kellett szabadulnia (lásd a harmadik képen, ahol nincs szemöldöke, a szemüveggel próbálta "takarni" egy rendezvényen való megjelenésen).


És csak hogy még jobban elvegyem a kedveteket tőle :P


[link]


[link]


Egyébként én találkoztam vele személyesen is... jóóóóóóó pasi... Nem kell hozzá beállított fotó :)

2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: pacsi :D


A második kép nekem se jön be. De a harmadik akkor készült, amikor a Dallas Buyers Club-ot forgatta, amiben egy transzit játszott, ezért fogyott le és epilálták. De valljuk be nem rossz nőként se :D

Azóta azért szerencsére ismét egészséges lett, a haját pedig imádom. [link]


Hidd el, mindenkiről lehet találni ijesztő képet, csak keresni kell. De nekem ez "iejsztőbb" [link]

2013. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mégis mit vársz egy 19 éves fiútól... azon a képen nem volt annál több. Az évek múlása egyértelműen a férfiak malmára hajtja a vizet, ez köztudott tény.
2013. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rosszakaratból linkeltem az utolsó képet, csupán bizonyítani, hogy mindenkiről vannak nem tökéletes képek, egy ilyen régre visszanyúló karrierrel meg főleg. :)
2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ijesztő?Szerintem nagyon jó pasi és tehetséges.A szerep kedvéért fogyott le és volt hogy felszedett pár kilót.Hát én is szívesen találkoznék vele.:)
2013. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!