Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Széki Attila "Curtis" órája,...

Széki Attila "Curtis" órája, szerintetek eredeti?

Figyelt kérdés

[link]


Mielőtt valaki félre értené nincs bennem semmi rossz indulat csak kiváncsi vagyok.Ez egy Hublot óra, rózsaarany ráadásul.A pontos típusát nem tudom de saccra 6-8 millió körül lehet (ha eredeti).Azért vagyok kiváncsi mert azért a 6-8 millió szerintem egy zenésznek is hatalmas összeg,és ráadásul fiatal nincs még mögötte egy hosszú karrier aminek a gyümölcse lehetne.És nem tartom valószínűnek,hogy a kb. két éves eddig pályafutása alatt ez lenne a legfontosabb dolog amire spórolt és vett.Ha kamu az óra az viszont elég gáz.

Na mit gondoltok?



2013. márc. 24. 23:59
 1/5 sziszka12 válasza:
100%
lehet eredeti de akkor nem ö vette hanem valakitől kapta és azért viseli!!!
2013. ápr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En olyat olvastam valamelyik kepe alatt meg kb 1 eve,hgy az akkori baratnojetol kapta... Mondjuk ez igy meg plane hihetetlenne teszi.

Irtak is alatta kommentbe ,hogy ez az ora mennyit er, de nem reagalt.

2013. ápr. 6. 03:28
 3/5 anonim válasza:
100%
Ilyen orat a felsobb 10.000 is sajnal maganak. Persze attol meg elkepzelheto.
2013. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja épp ezért irreális, amúgy tehetősebb celebek körében itthon (pl.Hajdu meg a Norbi is Hublotot hord,mondjuk rajtuk nem lepődöm meg) és külföldön is népszerű (pl Jay'z,Banderas,rengeteg focista is hordja).


Mondjuk azért nem olyan nagy múltú márka eléggé túl hájpolt, szerintem akinek ennyi pénze van és ért is az órákhoz az klasszikusabb márkát vesz.(Jeager,IWC stb...)

2013. máj. 19. 04:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy eredeti... Nézz rá Majkamédiaszopó sz@r...
2013. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!