Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tud olyan ismert amerikai...

Ki tud olyan ismert amerikai énekeseket, akik nem k*rvák?

Figyelt kérdés
Adele-n, és Beyoncé-n kívül, Rihanna határeset
2013. márc. 29. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szórakoztatóművészek, tehát egyik sem k.rva. Ha k.rvát keresel, akkor menj ki a főútra.
2013. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy értem akik nem viselkednek úgy mintha azok lennének
2013. márc. 30. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha Rihanna határeset, akkor bármelyik amerikai énekesnőről beszélhetünk. Amúgy: Lady Gaga, Azealia Banks.
2013. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát Rihanna azért nem egy szent. De van több aki nem falja az életet.
2013. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Shakira.. mondjuk o nem amerikai...
2013. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rihanna határeset? :DDDD


amúgy pl. Avril Lavigne, Taylor Swift, Selena Gomez, Pink, Cheryl Cole, Hayley Williams, Demi Lovato, Kelly Clarkson

2013. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó nos Taylor-t tényleg kihagytam,avril és cher sem az, selena ahogy nő eggyre inkább az, de igazad van köszi :)
2013. márc. 31. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Christina Aguilera. Meg nyilván senki nem ismeri Elizabeth Gillies-t. Alig 20 éves, és igen, Nickelodeon-os, de az éneklésben istenadta tehetség a csaj. :)
2013. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ismerem Elizabeth Gilliest , Óriási rajongója vagyok .Örülök neki , hogy léteznek még olyan sztárok is , akik nincsenek agyon popposítva , és tehetségesek :) .
2013. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is ismerem Elizabeth G. De a kerdesedre a valaszom: Ariana Grande,Meghan Trainor, Selena Gomez,Demi lovato .........
2016. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!