Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gerjedek be attól, ha...

Miért gerjedek be attól, ha egy filmben azt látom, h egy helyes férfi fél?

Figyelt kérdés
Teljesen izgatott leszek tőle és csomó ideig ez jár a fejemben...ahogy a rettegés csillog a szemeiben :-D Csak én vagyok ilyen hülye?:-D

2013. ápr. 2. 03:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, bármilyen tömör legyen is az...azt megtudod mondani, hogy ez miért van? Ha kérhetem, kicsit bővebben :D
2013. ápr. 2. 14:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Írjatok!!!! Olyan hülyének érzem magam, hogy engem ez felizgat, szeretném tudni, hogy miért van ez...légyszi nyugtassatok meg, hogy normális vagyok :)
2013. ápr. 2. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy,nyugi :D
2013. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyugi, vegyel mely lelegzetet!

normalis vagy!

2013. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg fellélegeztem :) Jajj, köszönöm, hogy megnyugtattatok... :)

De ez mitől van? Nem lenne sokkal logikusabb, ha attól indulnék be, hogy egy helyes, izmos pasi harcol, megver/megöli az embereket, tehát ő győz? Mikor ilyet látok mindig azt várom, hogy elkapják, megverjék stb. Mikor látom, hogy megalázzák, hogy megszégyenül, fél, reszket...ahj :D és ha még sír is, na akkor teljesen kész vagyok :D

2013. ápr. 2. 19:32
 7/9 A kérdező kommentje:

És ki az a színész, akiről szeretnél látni valami ilyesmi jelenetet? Légyszi, ha tudtok képet is linkeljetek róla :)

Vagy van már ilyen kedvenc jelenetetek? Elmondjátok, h az melyik filmben volt? :D

2013. ápr. 3. 01:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért van, mert alapból úgy nevelték bele a generációkba, hogy egy pasi sosem fél. A lányok nyavalyoghatnak, félhetnek, akármi, de egy férfi még csak nem is sír.

Én szeretem, ha egy pasi elpityergi magát, mert az olyan, mintha kitárná a lelkét. Valahogy közelebb kerül a filmbéli karaktere hozzám.


Mondanék színészeket, de annyi van, mint a nyüvek. Koreai (és japán, egyéb ázsiai) doramákban (sorozatok) állandóan elsírják magukat a férfiak (persze ha van rá okuk), ezért szeretem nagyon az ázsiai sorozatokat.

2013. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, utolsó :)

De annyira jó ilyeneket nézni :D Jó lenne ha valaki tudna mondani olyan filmeket amikbe vannak ilyen jelenetek :D Sajnos a kóreai pasik nem tudnak lázba hozni, és így nem is élvezném annyira, de köszi a válaszod.

2013. ápr. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!