Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber minek tanult...

Justin Bieber minek tanult volna ha nem lesz énekes?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Az meg kicsoda????
2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Énekes???????? O_O, inkább ***i, de énekes?????
2013. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Első válaszoló, nem unalmasak már az ilyen válaszok? Nem leszel attól menőbb, mert ezt leírod. Kétlem, hogy nem tutod kicsoda, ha meg mégis így van, akkor ne írjál a kérdéshez.


On

"Gyermekkorában érdekelte a jégkorongozás, a futballozás, a sakkozás, és gyakran tartotta magát feltörekvő zenésznek. Önállóan megtanult zongorázni, dobolni, gitározni, és trombitálni." Ezt írja a net.

Azt olvastam még, hogy az angolt szereti, és a bioszt nem.(legalábbis amikor gimibe járt) Pontos foglalkozás nincs említve :)

2013. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
A helyzet az hogy ilyen senkiházi "emberek" mint,te odavannak az elérhetetlen dolgokért és lenyűgözi őket a nagy semmi.Valóban nem tudom hogy ki ez tag,és bevallom őszintén nem is érdekel.Semmi olyat nem tesz amiért érdeklődnék iránta és a hasonló jelentéktelen "emberek"iránt.Azt meg pláne nem te fogod megmondani hogy mi az amihez hozzá szólhatok,és mihez nem.Te sem ismered max amit olvastál róla,sokszor azt nem ismeri az ember igazán akit nap mint,nap lát akkor nem tudom miről beszélsz?Még egy apróság,ha nem tetszik valami ne olvasd el egyébként 4égy éve nem nézek TV-t mert csak jelentéktelen celeb buznyákokkal van tele azért meg nem fizetek egy forintot sem.
2013. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Olvasd el szépen lent a szabályokat. Az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, illetve válaszoljunk rájuk. Oké, nem nézel tévét, nem tudod kicsoda, rendben, bocsánat. De akkor ne írd oda agyatlanul,hogy "az meg ki?" mert nem az volt a kérdés, hogy ismered-e. És nem tudom hány éves vagy, de nagyon gyerekes ezt csinálni.
2013. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ilyen "embereket" majmolni az az igazán gyerekes dolog nem gondolod?
2013. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Mondtam én egy szóval, hogy szeretem Bieber-t? Egyáltalán hol majmoltam én őt? Engem nem érdekel, hogy te mennyire utálod, azon akadtam ki, hogy nem vagy képes a kérdésre válaszolni(meg még egynéhányan itt az oldalon).
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ő mindig énekes vagy zenész szeretett volna lenni :) kiskora óta zenélt és énekelt.
2013. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mondta az egyik interjújában, hogy valszeg' dalszövegíró lett volna ♥
2013. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 originalmedhawk ***** válasza:
bu*inak
2013. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!