Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Aki a sztár világban otthon...

Aki a sztár világban otthon van, tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy olyan híres,vagy feltörekvő színészt keresek vagy énekest akinek göndör a haja és lehetőleg 1985-1994 között született,Angliában.Ne muszáj nagyon híresnek lennie,de legalább az életkora legyen rajta neten.

Egy sztorihoz kellene..de sajnos csak olyat találtam aki túl híres,nem angol vagy már túl öreg..

Köszönöm segítségeteket!



2013. ápr. 12. 15:55
 1/8 wirukaa válasza:
100%
Keresgélj itt: [link] Itt lehet pontos kor, nem, csillagjegy, származás szerint keresgélni. Akár olyanokat is találhatsz akik kevésbé híresek! Remélem tudtam segíteni!:)
2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És azt nem emeltem ki hogy fiú legyen!

pl.Conor Maynard tök jó lenne,csak olyan kis bénának tűnik:DD

2013. ápr. 12. 15:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerestem már,regisztrálva is vagyok.Csak beírom mit akarok,és név nélkül nem talál senkit..
2013. ápr. 12. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak Harry Styles ugrott be :D
2013. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ahogy olvastam nekem is rögtön Harry Styles volt az első, aki az eszembe jutott:)
2013. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Találtam párat akik szerintem jók lehetnek: Finn Jones, Reece Ritchie, Richard Madden. Remélem segítettem, majd írd meg, hogy jó lett-e valamelyikük :)
2013. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:) mindjárt rájuk keresek:))
2013. ápr. 22. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:

OFF

Jujjj és látom nézed a Trónok Harcát:)):DD én is nézem,nagyoon jó sorozat!:))

2013. ápr. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!