Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van Larry Stylinson-nal?

Vanuu06 kérdése:

Mi van Larry Stylinson-nal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan pletykát hallottam, hogy ' vége van. És ezt most nem nagyon tudom hova rakni... De ha belgondolok én sem láttam tôlük annyi hülyülôs képet, meg videót... Ha valaki esetleg tud valmit és leírná, vagy belinkelne egy oldalt, nagyon megkõszõnném. /EgyKétségbeesettRajongó../

2013. ápr. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem vége van :) én úgy hallottam :)
2013. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy vége van? Többé nem olyan jó barátok, vagy mi? És miért van 'vége'?
2013. ápr. 14. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezdenek felnőni :)) :/
2013. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ask.fm/egyirany/answer/35976141418 És szerintetek ez? Elhiszitek? Engem nem is az rémisztene meg, ha tényleg igaz, hogy meleg... hanem az, hogy ennyit hazudtak.. Mert attól még ugyanúgy szeretném, az nem változna. Félek, és fogalmam sincs, hogy mit gondoljak... :'( Félig elhiszem, de mégsem... Ez nem lehet igaz... összetörne bennem minden... Már így is megingot.
2013. ápr. 14. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátok voltak és most is barátok! Ez miért változott volna meg? Nyilván már nem hülyülnek annyit mert ahogy nőnek komolyodnak! De ettől függetlenül ugyanúgy meg van a humor érzékük ha nézel egy interjút láthatod! Egyesek már túlzásokba esnek és kitalálnak olyanokat, hogy együtt járnak! Ez Louist nagyon zavarja, mert neki van barátnője! Szerintem szánt szándékkal nem erőltetik ők ezt, érthető...
2013. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
UI: És ezt a 2 Eleanoros hülyeséget nehogy elhidd! Ezek után azt találja ki valaki, hogy a fiuk ufók!? o.0 Ennek semmi értelme, ne higgy el mindent amit olvasol! ;)
2013. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem, nincs vége. Én azt hallottam, hogy csak a kamerák előtt nem léteznek a Larry Stylinson-os pillanatok, mert nagyon sokan cukkolják őket azzal, hogy melegek, de ha nincs a közelben kamera, akkor még mindig ugyanúgy megy a hülyéskedés. Én ezt olvastam valahol, gondoltam leírom :)
2013. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2013. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5 és 7 válaszoló. Köszönöm. Igazából csak ennyi. Lehet hü.lyén hangzik. Az elején kicsit kételkedtem, amikor olvastam azokat a bejegyzéseket, de ahogy leírtátok, hogy mit gondoltok... igazatok van. Kezdenek felnôni és az is igaz, hogy sok bántás érte ôket amiatt, hogy milyen jó barátok. Louis-nak is nehéz lehet, mert El-nek állandóan beszólnak, hogy csak a népszerũsegért van vele együtt. Amit én teljesseggel kizártnak tartok. Nem is értem miért kell ilyeneket kitalálni. Vajon miért jó? Nem tudom, csak annyit, hogy köszönöm mégegyszer. Van twitteretek? :) Ha van akkor kövessetek be és írjatok, hogy itt írtatok neked /akkor visszakõvetek:D/. ( @Csere_Vanessza )
2013. ápr. 21. 15:53
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem *
2013. ápr. 21. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!