Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy kicsit hülye kérdés de,...

Egy kicsit hülye kérdés de, akarok küldeni 1 levelet Adam Gontier nek hogy győzzem meg, menjen vissza a Three days grace be de nemt'om h hova küldjem a levelet. Segitetek?

Figyelt kérdés

lakcim kéne vagy valami ilyesmi

Normális válaszokat kérek,nem ülhetek tétlenül azon várva h mikor hullik teljesen össze a kedvenc rockegyüttesem.



2013. ápr. 16. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem ismerem őket, de a kérdésből arra következtetek, hogy egy híresebb emberről van szó. Ha pedig így van, akkor biztos van egy honlapja, amin biztos van valamilyen elérhetőség, ahol kereshetik őt a rajongók. Ha ilyen nincs, akkor nem sok esély van rá, hogy utolért. Egyébként ha megfogadsz egy személyes véleményt is, akkor ne is próbálkozz mindezzel. Nem igazán látom reálisnak, hogy egy híres ember majd egy számára teljesen ismeretlen embertől kapott levél miatt fog vissza menni a régi zenekarába, ahonnan biztos okkal ment el.
2013. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van...Én is egy átlagos ember vagyok...Nem vagyok képes csodákra...Olyan tehetetlenül érzem magam...Köszi a választ
2013. ápr. 16. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ez nagyon esélytelen.

Nem épp jó viszonyban váltak el,de nem tartom 100%-osan kizártnak,hogy évek múlva ne tenné meg.

2013. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De miért is váltak el?
2013. ápr. 17. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Először Adam egészségére fogták,de mint kiderült,azzal is lehet baj,de nem az az ok,mert szólóban folytatja.

Az ügyvédjén keresztül tudatta a bandával,hogy kiszáll örökre,ezért nem épp túl jó a viszony.

Azt mondta,hogy túl pénzhajhász lett a banda.

2013. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem...Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 19. 15:58
 7/11 sanyi182 válasza:
én is így vagyok vele bennem egy élet tört össze mikor meg tudtam hogy adam már nem énekel a three days grace-be és valami hülye gyereket raktak énekesnek akinek semmi köze nincs adam hangjához.
2013. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sanyi182 válasza:
nekem öröké adam lesza three days grace adam nálkül nincs three days grace nagyon sajnálom hogy kiszált adam hangja volt aki a rossz időszakaszaimon átsegített és szerintem sok ember van ezel így.
2013. jún. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is nagyon sajnálom hogy kilépett..ez a gyerek egy fika..
2013. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, hogy Adam kilépett, de szerintem Matt igenis méltó arra, hogy a banda énekese legyen. A Painkiller című szám például nagyon jó lett. A kérdéshez visszatérve pedig: Adamet már senki nem fogja meggyőzni arról, hogy visszatérjen, egyrészt azért, mert egészségügyi problémái etne turnézni, így nem lehetne

esélyük sem arra, hogy népszerűsítsék a lemezeiket

2014. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!