Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz hozzá, hogy Angelin...

Mit szólsz hozzá, hogy Angelina Jolie már csak 38 kg?

Figyelt kérdés

Te hány kg vagy és milyen magas?


Angelina Jolie

173 cm

38 kg


Brad Pitt

183 cm

76 kg



2013. ápr. 17. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

184-186 cm vagyok, és 95-6 kg.

Sajnos el vagyok hízva.


Valahogy nem érdekel Angelina Jolie.

2013. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én örülök, hogy a saját anorexiámat sikerült leküzdenem és viszonylag kevés károsodással megúszni, és valahogy nem akarok idegen emberek evészavaraival is foglalkozni.
2013. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A87 válasza:

1. HepC

2. Anorexia Nervózus.... eeh . Nem. Fiziológiás eredményű baj van a háttérben. Ami HepC...már beismert egyébként.

3. Oka Amit 18-25 között a legtöbb ember egyetemen csinál. Felhívnám a figyelmet A MŰVÉSZETOKTATÁS NEM INGYEN KEFÉLDE és a töketlenkedés helye... vegye magára akinek szól. Az hogy valaki művészként fogékony a külvilágra (tegyük fel így van...)nem jelenti azt hogy devianciáit bárki kihasználhatja... ez nem Jolie kapcsán mondom... részéről csak annyi történt mint bárkivel anno... csak ő akkor HepC-t is kapott. A felelős egyébként is aki fertőzte vele... eeeh sok perverz deviáns fsz. Már elnézést .. közül az egyik.

4. Az meg hogy a férje kvázi idóta és vagy szintén csak annyit lát mint 30 éve a színiakadémián. Nem tudom. A lényeg hogy inkább látni kéne az egész képet mielőtt az alacsony súlyt egyből anorexiára fogjuk. Lehetne Rák is. De nem... egyből a szros divat jut eszedbe neked is. eh...

2013. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A87 válasza:
Életem első, másodkezű bulváráskálódása után, korrigálnék magamon. Lehet hogy nem HepC, vagy épp tagadják, hogy a Béke követe orgiális fertőzésben szenved. Mégha régi is. Lehet mégis csak idegi alapn működő szösz. Akkor meg kedves párja tényleg egy idióta.
2013. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 19. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:

A halálos ágyon szoktak a betegek így kinézni haláluk előtt:

[link]

2013. ápr. 19. 21:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Egybe van a dereka és a csípője...

[link]

2013. ápr. 19. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudom, mert-habár nem tetszik az a film- A Tombraider-ben jól nézett ki!
2013. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!