Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Louis Tomlinsonról?

Mit gondoltok Louis Tomlinsonról?

Figyelt kérdés
Személyiség, tehetség és külső szempontjából. Mennyire illik a bandájába? Mennyire tud énekelni? Jól néz ki, vonzó férfinak látjátok őt?

2013. máj. 3. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem van tehetsége és nem is néz ki rosszul

persze ez nem azt jelenti hogy szeretem a one directiont

2013. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ő néz ki legjobban a bandából, de ettől függetlenül nincs hangja és tehetségtelen. A személyiségéről nem tudok semmit, mert nem ismerem. Ooo...

Szerintem ez az egész One Direction "ügy" fel lett fújva, és tök elegem van, hogy már a csapból is ők folynak. Lehet őket Isteníteni, lehet őket imádni és szeretni a dalaikat, de jó lenne felfogni, hogy ti a külsejükbe "szerettetek" bele, meg esetleg a undorítóan nyálas, és semmiről nem szóló dalaikba, nem magába az emberekbe. Mert hogyha ismernétek őket, szerintem kiábrándulnátok, ugyanis ők is emberek, ők is esznek, ők is szarnak, ők is hazudnak, ők is rohadt idegesítőek tudnak lenni, egymás számára biztosan. Hangja pedig nem csak Louisnak nincs, hanem a többi bandatagnak sincs, mert ha parányi tehetséget és "hangot" láttak volna bennük az X-Faktor mentorai, akkor egyenként továbbjuttatták volna őket, nem kellett volna csapatba rakni őket, hogy elnyomják egymás szörnyű ricsaját, amit ők éneklésnek neveznek. Ne értsd félre itt nem téged szidlak, csak már elegem van a "tehetséges" és "szörnyen szexuális" One Directionből.

17/L

2013. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerintem sincs túl sok tehetsége, de külsőre nekem nagyon tetszik, nem tudom miért, pedig sosem voltam oda a kisfiúkért, de valamiért benne van valami. Viszont énekelni valóban nem tud. Egyébként nem vagyok 1D rajongó, azt sem tudom, milyen számaik vannak, nem élek ilyenekkel, viszont egyszer hallottam őket énekelni, és szerintem azért Liam és Zayn tudnak énekelni, de csak ők, és náluk is vannak sokkal jobbak.
2013. máj. 6. 20:02
 4/7 anonim válasza:
Nekem a Kedvencem a One Directionból és lassú számokban a hangja igen is nagy előny és szeretem is bár egy kicsit kakukk tojás de különc és ezt szeretem benne és valami eszméletlenűl jóóó a humora... vele nem lenne unalmas az élet!! :DD
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az biztos. :) Idióta egy ember :D
2013. szept. 5. 15:01
 6/7 anonim válasza:
De az Én IDIÓTÁM *-* :3 :*
2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tul különc de attol lehet jo énekes.Pl nekem ö a kedvencem.És szerintem igenis vonzo.
2014. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!