Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Allitolag Rihanna es Chris...

Allitolag Rihanna es Chris Brown megint szakitottak. Szerintetek igaz a hir?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Amúgy mostanában - vagyis igazából mindig - annyi mindent híresztelnek, hogy az ember azt sem tudja, hogy mit higgyen el. Gondolok itt arra, hogy már számos oldalon lehetett azt olvasni, miszerint Rihanna gyermeket vár.
2013. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden héten ki jön ez a hír, de asszem most CB nyilatkozott vmit, h egyedülálló (de lehet, h csak az újságírók forgatták ki a szavait).RiRi ugyebár a DWT-én van (lassan Európa következik), CB meg az új (sz*rt se érő) albumát fogja kiadni.

Én személy szerint nagyon tudnék örülni annak, ha végre dobná RiRi azt a semmirekellő csávót... (engem túlságosan is irritál :-/ )

2013. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezzel toltod a szabadidodet, h hiressegek mit csinalnak 5000 merfolddel arrebb, akkor nem tudok mit mondani, csak razni a fejem, komolyan..
2013. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja es ket tehetsegtelen hiresseg, akik semmit nem ernek, ezt hozza akartam tenni.
2013. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!