Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lehet ezekhez a parfümökhö...

Hol lehet ezekhez a parfümökhöz hozzájutni viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

szeretném megvenni az egyik Bieber-fever-ös barátnőmnek Justin 2 parfümjét. linkelnétek nekem oldalakat? lehetőleg ne vaterát? (személyes okok miatt..)

előre is köszönöm:)



2013. máj. 8. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
kifelejtettem, a két parfüm nevét: girlfriend és someday :D
2013. máj. 8. 15:31
 2/8 delusion ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Beírod google-be, megnézed hogy mely magyar netes parfümériáknál elérhető, ezek közül kiválasztod azt, ahol összességében a legolcsóbb. Ha borzalmasan alacsony ára van, akkor nyilván gyanús, de igazából az elállási jog következtében még igazán a kamuktól sem kell félned.

Ha nincs Magyarországon, akkor marad az ebay, ahol nyilván hatványozottan figyelmesnek kell lenni.

2013. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. máj. 12. 06:20
 4/8 anonim válasza:
Volt "szerencsém" megszagolni Justin parfümjét és el kell, hogy szomorítsalak, de nem jó. Nekem nagyon tömény.. akkor már ha veszel akkor jó pafümöt pl: Coco Chanel, Miss Dior stb..
2013. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oké, de az a baj, hogy a barátnőmnek lesz...

és szerintem nem nagyon örülne, ha másikat vennék. :(

2013. máj. 13. 06:34
 6/8 anonim válasza:
akkor Ebay ott rendelj !!! csak azt rendeld meg idobe mert 2-3 het mulva erkezik meg..
2013. máj. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1, [link]

2, [link]

Tessek :D

2013. máj. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hú, köszi, ezzel nagyot segítettél!

a zöld pacsi ment! :)

2013. máj. 15. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!