Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mondanátok olyan (Disney/tini)...

Mondanátok olyan (Disney/tini) sztárokat, akiknek van civil barátjuk/barátnőjük (haverjuk)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 22:04
 1/8 loupsolitaire ***** válasza:

Az összes.

És ők is "civilek", nem felsőbbrendű lények.

2013. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De annak tartják magukat... Én folyton csak olyan képeket/videókat látok róluk, ahol más hírességgel vannak, 'civil' emberrel még sosem láttam egyet sem mutatkozni. Miből gondolod, hogy az összesnek van?
2013. máj. 14. 14:21
 3/8 loupsolitaire ***** válasza:

Abból, hogy két kezük, két lábuk, két szemük, egy fejük van. Tehát EMBEREK.

Nem sztárnak születtek, ők is jártak iskolába, ahol más emberek vették körül őket, akikkel valószínű, hogy kommunikáltak, sőt, emberi kapcsolatok alakultak ki közöttük.

2013. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a múltban volt, nem hinném hogy most is tartana a barátság. Meg nem is biztos hogy mindegyik járt valaha is iskolába... Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy barátkoznának "átlagos" emberekkel.
2013. máj. 14. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak. Szerintem is az összesnek. Bár példát nem tudok írni rá, hogy kinek van stb; de ha ennyire be kell bizonyítani neked, akkor kérd meg az első válaszolót.
2013. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 loupsolitaire ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy egy ilyen egetrengető témában vitázok. :D


Igazából nem is folytatnám, ha nem bánod. Úgysem tudlak meggyőzni, ráadásul a téma is teljesen hidegen hagy.


De tessék, pár példa (értékeld a befektetett munkámat, mert egyébként roppantul nem érdekel a sztárvilág): [link]

Azt hiszem, ő Miley Cyrus. Ott elég "civilnek" néznek ki a haverjai.


Nézd, itt épp Selena Gomez él teljesen normális életet:

[link]

[link]


Hopp, itt meg mintha egy Demi Lovato lenne:

[link]


Ő meg talán Debby Ryan földi halandók között:

[link]


De hogy a másik nem is képviselve legyen:

Zac Efron néhány civillel:

[link]


David Henrie haveroknak tűnő pórnéppel:

[link]

2013. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 loupsolitaire ***** válasza:

Kieg: nem vagyok tájékozott ez ügyben, lehet egy-két képen más "sztárokkal" együtt szerepelnek.


Részemről téma lezárva. :)

2013. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, meggyőztél. :D És köszi hogy egy 'földi halandóra' pazaroltad egy kicsit az idődet. :)
2013. máj. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!