Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Az Ének...

Mi a véleményetek Az Ének Iskolájából Venczli Alexről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, és mielőtt bárki kijelentené, hogy csak ezért mert jóképű (ami mondjuk igaz), nem azért, hanem mert nagyon jó hangja van! Kíváncsi vagyok a ti HOSSZÚ véleményetekre is róla. :)

2013. máj. 15. 10:37
1 2
 1/14 bogcsika22 ***** válasza:
100%
nekem nincs hosszú véleményem róla de szerintem is helyes (de nekem se azért a kedvencem) hanem mert naggggyyyyon jó hangja van meg szerény meg aranyos meg egy csomó pozitív tulajdonság :)
2013. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is ezeket tudnám mondani
2013. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, kedves, édes...:D De hát annyira még nem ismerem. Meg amúgy kicsit olyan csendesnek tűnik. Csak azt bánom, hogy ahhoz az idióta Zac Efron-hoz hasonlítják...-.-
2013. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bogcsika22 ***** válasza:
az előttem válaszoló. azt én sem szeretem hogy zac-hez hasonlítják. szerintem még csak nem is hasonlít rá :/ (talán a haja de az arca egyáltalán nem)
2013. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem pedig tiszta egyadta Zac Efron. :DD El sem bírom hinni, hogy ezt valaki nem látja.


Amúgy nekem nem jön be.

Kinézetere nagyon jóképű, és aranyos a mosolya. :3

De Twilight?! Komolyan, Alex?

Meg ahogy lelassulva, hülye hangon beszél, amiket szeret... Nem kicsit meleges. De manapság a lányok szeretik a homi-stílust, szóval majd tuti nagy bálvány lesz. :)


Egyébként szerintem jó hangja van, de kicsit fura, ahogy mutál. És nagyon félénk a színpadon, és rettenetesen hamis. 15/l

2013. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg látszik rajta, hogy butácska. Tuti nem jönnénk ki egymással, mert folyton beszólogatnék neki. :D Twilight. Ez lesokkolt. Nem bírom felfogni, hogy létezik ilyen hímnemű élőlény. És Sp...

A humora nincs éppen rendben, és olyan kis ügyetlen, nem tudja, hogy mit mondjon. De ennek ellenére picit próbálkozik a menő stílussal.


És a Zac Efron dologról meg csak annyit, hogy nyilván nem a mostani Zac-re hasonlít, hanem még a srác fiatal énjére. :)

Nagyon durván hasonlítanak...


Amúgy remélem nem sértek meg ezzel senkit. :D

Semmi bajom vele, ha egy lány szereti az alkonyatot, de ez annyira nem férfias dolog, hogy hányingert kapok tőle. Aranyos az Alex és nagyon helyes, de nem bírom. :) 15/l

2013. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az elöttem íróhoz szólva:

amit énekelnek nem ők választják ki hanem a műsor zenei producere adja meg hogy ki mit énekeljen

2013. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Persze, meg van rendezve az egész :D

Nem csak azt mondják meg a producerek, hogy mit énekeljenek a gyerekek, hanem azt is, hogy a tanárok hányast adjanak...

Sőt, ez egy kicsit merész kijelentés, de sokan úgy gondolják, hogy már előre meg van rendezve, hogy ki fogja megnyerni. És belegondolva végülis nem is olyan hülyeség, hiszen a TV csatornát nem az érdekli, hogy milyen hangja van a gyereknek, meg hogy később hogy folytatja az életét, hanem az hogy minél több pénzt tudjanak kisajtolni belőle.

Sokmindent olvastam már ezekről a tehetségkutatókról Az Ének Iskolájáról volt egy külön cikk is, hogy mik ezeknek a lényege, de higgyétek el, sem a mi szórakoztatásunk, sem a tehetségek keresése lényeg.

2013. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ő zac efron:). Egyébként nem lenne olyan jó hangja ha nem volna egy picit rekedt.
2013. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nincs jó hangja, mint a többieknek, és a színpadon sem mozog valami jól. A többiek jobban feltalálták magukat.


Mellesleg nem jön be nekem a stílusa. Bátortalan.


Zac Efronra pedig igenis hasonlít, amikor először látja, mindenki rávágja.


Amikor megláttam a Twilightot a videójában...húú. Nekem volt két fiú ismerősöm még gimiben, akiknél láttam, hogy olvassa. Az egyik kicsit langyi és nem egy észlény, még a Barátok köztöt is szereti. -.-" A másik meg könyvbolond, mint én, ezért elolvasta, mint én, és elhajította, mint én :D Vállalhatatlan az a könyv, fiúnak, lánynak is. Ez független a nemtől :)

2013. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!