Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction rajongók! Ti...

One Direction rajongók! Ti mit szóltatok a nagy hírhez?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudja még, az a nagy hír hogy a 2014-es turnén olyan országokba is mennek, ahol még nem voltak. Szerintetek ide is eljönnek majd?

2013. máj. 16. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest én kicsit nagyobb bejelentésre számítottam, jó oké ha azt mondták volna h. jönnek Magyarországra akkor az lnne a legnagyobb bejelentés ..de igy :(( Szerintem nem fognak Magyarországra jönni...sokkal nagyonn helyekre mennek pl Tokió Magyarország legnagyobb arénája negyedakkora se mint mondjuk akár Tokió vagy London arénája/stadionja...ergo kisebb itt a hely, kevesebb ember tud eljönni, kevesebb ember kevesebb pénzt jelent ....de ngayon remélem h. nincs igazam és télleg eljönnek :)))
2013. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ez előttem szólóhoz. Én sem erre számítottam. Természetesen örülök neki,h jövőre is lesz turné,de mennyit ér,ha mi,magyarok megint nem láthatjuk őket? Nekünk ez nem valami nagy hír,pláne így,h hozzánk valószínűleg megint nem jönnek majd. :(( De bárcsak ne lenne igazam és eljönnének M.o.-ra is. :)
2013. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csalódás, főleg, hogy minket nem is érint! Nem kellett volna ennek olyan nagy feneket keríteniük! Minden évben szinte ugyan abba az országokba mennek, szerintem senki nem lepődött meg a bejelentésen. És tuti nem jönnek ide.
2013. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem és álmodozom tovább, hát ha lesz valami eredménye. :/ :)
2013. máj. 17. 15:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hűhot tartottak, azt nem is volt olyan nagy bejelentés. Suliban épp azt beszélgettük, hogy mit akarnak ennyire bejelenteni, azt pénteken már nevettünk egymáson, hogy milyen komolyságokat gondoltunk róluk meg minden, azt nem is olyan nagy meglepetés lett.
2013. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a Puskás stadionba kb 68ezer ember fér be, ez simán fel veszi a versenyt más stadionokkal ahol fellépnek... van ahol 40ezres standionba lépnek fel. csak sztem nem tudnánk megtölteni egy 68ezres stadiont, igy meg nem éri meg őket idehozni :(
2013. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg 2015-ben jonnek Magyarorszagba.
2013. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is kicsit nagyobb bejelentésre számítottam. viszont mivel nem mo-n élek nem nagyon érint, hogy mennek-e vagy sem viszont tudom hogy nagyon sokan szeretnék. amúgy mondták, hogy ez olyan turné lesz amikor sok olyan országba is mennek ahol még nem voltak, sztem simán mennek mo-ra :)
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a nagy bejelentés oldalát, akkor meg tudod nézni, hogy hova mennek, és azokra a helyekre már jegyet is lehet venni. Ide nem jönnek :( Sebaj, majd talán 2015-ben...
2013. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
nem jönnek.én nagyon vártam a bejelentést,tiszta ideg voltam,alig aludtam meg minden erre egy turné,aminek megint nincs köze mo-hoz
2013. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!