Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan szereti Nicki...

Van itt olyan szereti Nicki Minajt, a zenéjét?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc számod?

Miért szereted Nicki Minajt?

És hasonlók. :D



2013. máj. 24. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Pound the Alarm,Beauty and a Beat.

Mert egyéniség!

2013. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem követem annyira figyelemmel a karrierjét, de az ismertebb számait meghallgattam, a kedvencem a Super Bass, mert jó emlékek kötnek ehhez a számhoz. Amikor középiskolába kerültem, folyton ezt a dalt hallgattam, mert erőt adott, hogy leküzdjem a félelmeit, oldotta bennem a feszültséget. Épp ma töltötten le újra a számot, mert még mindig nagyon jó!

Én azért szeretem, mert bár néha tud furcsa lenni külsőre és zeneileg is, de ha megnézel egy interjút róla, egy nagyon kedves, aranyos nőt láthatsz, és a hírnév sem vakította el. A furcsa megjelenése hozzátartozik az imidzséhez, de ő is csak egy normális ember. :)

2013. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.Pontosan!!!

Ugyan így gondolom, ezért is írtam ki ezt a kérdést (az általad leírtak nélkül), hátha akad valaki aki még így gondolkodik.


Sokan leszólják hogy ilyen meg olyan, de ha ismeri valaki a gyerekkorát, tudja hogy kisebb korában a nehéz helyzete miatt szeretett szerepekbe bújni.És valójában nagyon okos, kedves, szeretnivaló lány. Alapjában véve kissé bolodos, amit Nicki Minajként fenagyít.

És van egy kevésbé ismert dala Dear old Nicki, amiben lényegében elmondja hogy miért is változott meg, mert a feltünőbb, néha kissé botrányhős viselkedés kellett ahhoz hogy befusson, mert különben "semmibe vették".

Dal szöveg: [link]

A kedvenc interjúm vele(főleg a 2.rész): http://www.youtube.com/watch?v=zCQ3BoVdZxU

Remek a hangja,és a számai! És nagyon is szép, bárki bármit is mond! :D

2013. máj. 25. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amit még kifelejtettem: Starships.
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Minden frankó, amit leírtál, cuki, aranyos nő, de szépnek azért nem nevezném. Ettől függetlenül természetesen elfogadom a véleményed.
2013. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen ízlèsek és... :)

Nekem nagyon tetszenek a vonásai, az alakja.

Föleg ezen a képen: [link]

Szívesen cserélnék vele! :P

Nem tudom, szeretem az ilyen "mű" dolgokat pl a pink, platina szőke paróka.


Amúgy nekem a kedvenceim: Starships, Super buss, Va va voom, pound the alarm, turn me on,

És your love c. számának a klippje nagyon jó, nagyon ötletes. *.*

2013. máj. 28. 20:22
 7/9 LilikeHelloKitty ***** válasza:
Nagyon szeretteeem :D All I need is a beauty and Nicki minaj,who can make my life complet:D Őrült,és én naon szeretem az őrülteket :D Kedvenceim: Super Bass, Va Va Voom,Beauty and a beat,Boys, Turn me on,MARILYN MONROE,Whip it... Csak hogy a legtöbb szövege krhhhm... 18 karikás
2013. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 quirch válasza:
biztos , de nem én :D
2013. jún. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bévül egy kedves és egy aranyos lány,de nem kell ilyen külsőt "felvenni"ahoz ,hogy az emberek szeressék őt.Sokkal értékesebb volna,ha nem nézne ki ekkora r*bancnak.Zenéiit nem nagyon szeretem,mert nem az én stílusom.Viszont a Starships c. számát szeretem :)
2013. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!