Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp vagy Robert...

Johnny Depp vagy Robert Pattinson néz ki jobban?

Figyelt kérdés
szavazatok!!!
2009. okt. 7. 20:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
32%

6 ökörnek számolj:) Rob, sokkal szexibb... nézzetek már meg csak egy szimpla képet Johnnyról (vagy kiről) meg Robról egyet!Johnny: [link]


Rob: [link]

2009. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%

nézz meg Johnny Deppről egy képet:

[link]

és Robertről:

[link]



:))) patiszon mint egy csöves :D

2009. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű hogy Johnny! Sértés összehasonlítani ezzel a Robert gyerekkel...XD
2009. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
68%

aki szerint Johnny Depp nem néz ki jól, az hová tette a szemeit?

[link]


(persze ettől függetlenül Robert is nézhet ki jól, csak én eddig 90%-ban olyan képeket láttam róla, amin úgy néz ki mint egy beszívott tinédzser...)

2009. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
18%

Én vtam aki küldött képet Robról is, aki Robra voksolt... Hát én is be toom tenni majdnem a legjobbképeket Robról! Én direk olyat tettem ami nem a legjobb te ha ti úgy akk én így:):

[link]


[link]


[link]


[link]

2009. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
2%

robert csöves? nézz már meg 1-2 képet johnnyról..csövesebb

nem csöves hanem laza!

2009. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
most nem azért h Robot leégessem de képzeljétek a róla szóló önéletrajzos könyvben is le van írva h a haja álltalában nem a zselétől ilyen hanem csak nem mos hajat és ez zsír...:Snagy csalódás...de az twillight saga részeiben jól néz ki...
2009. okt. 10. 21:11
 18/45 A kérdező kommentje:
amúgy sztem egyikőjük sem csöves...mondjuk Rob akkor is csak a második helyen áll nálam...Johnny után...de ízlés kérdése.. és köszi a szavazatokat:P
2009. okt. 10. 21:14
 19/45 anonim ***** válasza:
32%

Én is láttam a könyvbe h nem mos hajat, de ez hülyeség mivel minden forgatáson minden nap kell hajatmosnija úgyhogy erről ennyit, am Kristennek (filmbéli partnerének lehet h az életbeli is n mind1) neki is olyan a haja, és valószínű h nem a "zsírtól". Sztem ő azt úgy gondolta h önszántából nem mosna hajat csak akkor amikor neki megmossák, és meg kell, persze...

By: Twilightfan:)(előbb is írtam)

2009. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
miért kéne minden nap minden forgatáson hajat mosnia?ezt honnan veszed????
2009. okt. 17. 18:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!