Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ben és Fruzsi mikor szakította...

Ben és Fruzsi mikor szakítottak, mennyi ideig voltak együtt és mikor jöttek össze?

Figyelt kérdés

aki tud részleteket is mesélhet, pl: hogy jöttek össze,ki szakított kivel...

Istenes Bence (viva műsor vezetője) és Kovácsovics Fruzsina (csillagszületik felfedezetje) annak aki nem tudná kikről szól a kérdés


2009. okt. 9. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakítottak,de azóta újra együtt vannak.Pont tegnap vásároltak nálam.
2009. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen szakítottak és nem jöttek össze újból!

9 hónapig voltak együtt és azt nem tudom,hogy mikor szakítottak de én arra tippelek,hogy kb 3 hónapja szakíthattak!

2009. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tényleg újra együtt vannak??? mármint az első kommentelő komolyan írta????? jujjjj...az naon szupi xD
2009. okt. 11. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vok

mondom én úgy tudsom,hogy szakítottak és ennyi!!!

2009. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*tudom
2009. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.Na szóval én mindennap a neten olvasom a Borst és a Blikket.Annak idején írták,hogy újra összejöttek.Megpróbálok keresni majd egy cikket vagy valamit ahol ti is elolvashatjátok.

Meg mondom nálam vásároltak.Még meg is jegyeztem a kolléganőmnek,hogy jól néz ki a Ben.Mind a ketten rendszeresen jönnek hozzánk vásárolni,de én csak most láttam őket együtt.

2009. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék olvassátok el:

[link]

2009. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát a cikk érdekes.. de am interaktvíban megkérdeztem Bentől, és azt mondta hogy nem igaz, hogy újra együtt vannak:(
2009. okt. 16. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
2008 augusztusában jöttek össze. Egy felelsz vagy mersz forgatásán találkoztak. Idén májusban szakítottak. Saját bevallásuk szerint túl hamar éltek meg mindent így kapcsolatuk egyszerűen kihűlt.
2009. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
óó:( ez szomorú:(
2009. okt. 27. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!