Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz hogy Billie Joe Armstrong...

Igaz hogy Billie Joe Armstrong a Green Day énekese elvonóra megy?

Figyelt kérdés
Láttam egy cikket miben arról volt szó hogy az iHeart radional volt egy kis kavarodás és a koncert közben Billie megőrült és földhöz csapta a gitárját. Igaz az hogy elvonóra megy? És ha igaz akkor miért látni a mostani koncertjükön hogy be van állva?
2013. jún. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már ott tartok hogy kijött az elvonóról :D nem úgy volt hogy először elvonó, aztán most miután minden rendbe jött, kiadták az albumot..?
2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem kell megint mennie :((
2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De úgy volt, de etől eltekintve szerintem lehet látni rajta a mostani koncerteken hogy be van álva :/
2013. jún. 18. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki elvonón volt, még nem jelenti azt, hogy végleg leszokik a dologról. Csináltak egy jó kis műsort részegen, vagy bedrogozva azon a koncerten, tök jó volt, de a közvélemény megnyugtatása miatt elment elvonóra. Emiatt még nem fog lemondani a piáról és a zöldről. Miután az együttes neve is a fűvel kapcsolatos, nem tudom, miért csodálkoznak egyesek azon, hogy időnként bizony beszívnak.
2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!