Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tartják gáznak hogy én...

Miért tartják gáznak hogy én másmilyen zenét kedvelek?

Figyelt kérdés

Miért tartják gáznak, hogy én a '90-es éveket kedvelem, Ámokfutók, Alvajárók, Carpe Diem, UFO, Soho Party, DJ BoBo stb...???

Nem értem.

16/F


2013. jún. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem olyan, mint az ő stílusuk, és ezt nem tudják feldolgozni. Pedig a zene az utolsó dolog, amiben a divatot kéne követni.

Ismerős érzés egyébként, én is sok régebbi bandát szeretek (Joy division, The Misfits, KISS, AC/DC, Metallica, stb.) valamint a maiak közül is nemigen amit a többiek. A legjobb barátnőm egyszer azt mondta, hogy 'majd kinövöm, és elkezdek olyan zenét hallgatni, mint mindenki más'. Röhögőgörcsöt kaptam :D


Sok sikert:)

15/L

2013. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok ember lett divatmajom a média, és az internet hatására. Ennyi a történet. Nem kell velük foglalkozni, csak röhögd ki őket.
2013. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
;) Tenx!
2013. jún. 19. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj hogy neked saját zenei ízlésed van, nem azt követed amit a környezeted elvár tőled! :) azt hallgass amit szeretsz, ne hallgass az olyanokra akik csak a "divatos" zenét kedvelik.
2013. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!