Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen híres magyar embereket...

Milyen híres magyar embereket ismertek személyesen? Művészektől, kutatóktól stb. tv-s személyekig bárkit?

Figyelt kérdés
Honnan ismeritek? Milyenek valójában? Mennyire ismered közelről?
2009. okt. 12. 15:09
 1/7 anonim válasza:
Delhusa Gjon fiát.
2009. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kozmixos Lala- picit "felsőbbrendű" de egészen jó fej!

Soma- nagyon jófej, teljesen emberi, közvetlen, barátságos, semmi MŰ

Schobert Norbi- nagyon nagy tisztelője voltam, aztán egyszer személyes találkozás után nagyon kiábrándultam belőle, nem figyelte amit mondok, csak a sablon szöveget nyomta

Zséda- nagyon kedves, végtelenül szerény, barátságos, nagyon pozitív a véleményem

Somló Tamás- ő nem volt túl szimpatikus, eléggé fent hordja az orrát

Faludy György+ nagyon szimpatikus volt, halála előtt pár héttel találkoztam vele, kedves, humoros öregúr, nem volt nagyra magával egyáltalán

Ganxta- épp olyan, mint ami lejön róla.....


mindannyiukat (kivéve norbit) a munkám miatt ismertem meg. Nem közeli kapcsolat, csak rövid ismeretség, szóval lehet mások másmilyennek ismerik őket, nekem ez jött le a személyes találkozás alkalmával, remélem senkit sem bántottam meg.

2009. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én azt hallottam, hogy az ismert emberek élőben pont ellentétei annak, amilyennek a média beállítja őket. Gondolom ez így nem igaz, de a tv/újságok/internet sokat ferdítenek az igazságon,nem?
2009. okt. 19. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Rúzsa Magdi=Szóval egy nagyképű kiha én nem stilussal megteremtet nőszemély (egy házban lakunk)

Judy:Egy tünemény iciri-piciri csaj (munka kapcsán)

Desperado Betti:Ő is egy nagyon tündéri csaj(munka kapcsán)

Katus Attila:Rendes megértő pasi (aerobic oktatóm volt)

Csányi Sándor(szinész):Távolság tartó de nagyon, őt szerintem csak a legközelebbi hozzátartozok munkatársak ismerhetik hogy milyen is valójában.De inteligens és nem nagyképű(lakópark)

Karda Bea:Egy tünemény de komolyan nem olyan széllel bélet amit mutat a tv-ben.Aranyos a kutyuskálya is.(munka k.)

2009. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erdélyi Mónika(mónka show)huu egy karakán agilis nő nekem nem volt szimpi.Elfelejtette honnan jött a kisasszony.

Jáksó László,ugyanolyan mint a képernyön na ő ugyan nem játsza meg magát.

2009. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cseh László úszót. Ugyanarról a településről származunk. Nem ismerem nagyon közelről, de amolyan "mindenki ismer mindenkit" település. A Republicos Cipőt is ismertem,a szomszéd településen lakik. Pintér Tibort nem ismerem, de szintén ott vezet színi társulatot fiataloknak.
2018. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*lakik a családja, Cipő sajnos már meghalt
2018. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!