Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért jó az embereknek, ha...

Miért jó az embereknek, ha azt hallják, hogy két sztár szakít egymással?

Figyelt kérdés
Például, ha beírod a googlebe, hogy Robert Pattinson, akkor a második, amit kihoz, az az, hogy Robert P. + Kristen Stewart broke up, vagyis, hogy szakítottak, tehát erre keresnek rá egy csomóan. De ez miért jó? Miért nem arra gondolnak, hogy talán nem olyan jó nekik egyedül, vagy valami? Vagy talán ha szakítanak, akkor reménykednek, hogy ők lehetnek az új barátnő? Mi ennek az értelme? Miért mondják az újságokban, hogy nyugi lányok, XY-nak nincs barátnője...
2009. okt. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

miért lenne jó

nekem nem jó :D

2009. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de egy csomó embernek jó:)
2009. okt. 12. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
szereintem a válasz abban rejlik, hogy ugye mindenki, főleg a tinédzserek imádnak fantáziálni a kedvenceikkel, és imádják elhinni, hogy egyszer ők lehetnek a sztár bartánői (ami szerintem nem baj) és ha valakinek van barátnője, akkor azt akadálynak érzi, akkor nem lehet olyan hiteles a fantázia!
2009. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!