Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Victoria's secret modellek...

A Victoria's secret modellek miért nem szedik ki a szemöldöküket?

Figyelt kérdés
gondolok itt Palvin Barbira, Cara Delevingnere, Daphne Groeneveld...

2013. jún. 22. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

1. Mert azt csinálják, amit nekik parancsolnak, elvégre ott dolgoznak, nem? Ha azt mondják, hogy ne szedjék ki, akkor nem is fogják.

2. Mert egyes archoz, szemhez az olyan illik.

3. Ez a szemöldöktípis fiatalít.

4. Már kiment a divatból. Biztos szedik, de úgy, hogy meghagyják ezt a formát. A vékony szemöldök a régi hollywoodi dívákra volt jellemző. Szóval... Eléggé divatja múlt. Amikor legutóbb voltam egy kozmetikusnál, felhoztam a témát, és ő mondta, hogy ez most a divat, és sokkal könnyebb ezeknek formát adni, mint a vékony szemöldöknek.


Remélem segített a válaszom :D

2013. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pillangó213 válasza:
100%
Ez így van! A vastag szemöldök a "fiatalság" jelképe úgymond, a modell szakmában. :)
2013. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem ápolatlan..de ok tudjak..
2013. júl. 2. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a victoria secret modellek nem szedik ki a szemöldöküket, hanem kb. az összes modell. Hisz fő a természetesség.
2013. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Rég nem divat a csíkra szedett szemöldök, bár ezt a hétköznapi emberek nem tudhatják, akik nem követik a divat aktualitásait
2014. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem csakhogy nem divat a vékony szemöldök hanem csúnya is és kevés arcformához is illik, sokkal szebb a természetes, hidd el ők is szedik csak meghagyják a formát.
2014. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!