Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell ennek az országnak...

Miért kell ennek az országnak a sok cigány sztár?

Figyelt kérdés
Győzike rohadt égő! Szinvonaltalan, primitív...
2008. jún. 24. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

A győzike showt azért nézik sokan, mint amiért a maunikát!

Arra gondolnak közben: lám-lám, már ez is gond? Nekem sokkal nagyobb gondjaim vannak, mégse nyavalygok!

Nézd csak! Ez sokkal szánalmasabb/szerencsétlenebb/bénább mint én! Ettől boldogabbnak érzik magukat!

2008. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
erről csak annyit hogy győzike akárhogy is látszik csak rászinlel a showba mivel ez a feladata,ezért kapja a milliókat,te meg elmaradinak nézed,de a magához való esze mégis megvan,hiszen annyi pénze van h nem tudja hova rakni, a pénz megteremtéséhez is ész kell... és látjátok mégis cigány,előbbre van mint a sok rasszista egybetéve
2008. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem több a cigány sztár mint a magyar!Zeneileg különben sokkal muzikálisabbak a cigányok, ez tény!

(egy magyar anya)

2008. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nekem ugyan egy sztár sem kell, aki attól sztár, hogy szerepelt a TV-ben, legyen az cigány vagy magyar. Szerencsére van távirányítóm, és átkapcsolok máshova, ha nem tetszik amit látok. Győzike, Fekete Pákó, Kiszel Tünde ezeket már látni se bírom. Ott a probléma, hogy a nézettséget úgy mérik, hogy x darab emberhez kivisznek egy ketyerét, az regisztrálja, hogy mit néznek a TV-ben. És ha csupa Győzike Show rajongóból áll a tesztcsoport, akkor azt hiszik, hogy az kell a népnek. Sajna nemcsak a Győzike a színvonaltalan, primitív 90 százalékban ilyenek a kereskedelmi adók műsorai.
2008. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SirRasor válasza:
100%
Ezért kell spektrumot, discoveryt vagy national geographicot nézni. Ha horrorra/thillerre vágyom, akkor meg az M1-en megnézem a híradót és ennyi.
2008. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszadó: Épp most áll a bál az AGB Nielsennel, hogy kamu nézettségi adatokat adtak ki. Főként ezért is szűnik meg a Győzike. (Ugyanis negyedannyian se nézték az adást, viszont a reklámidő méregdrágán adták... Nem csak a Győzikéről voltak hamis adatok, hanem más műsorokról is.)


Egyébként pontosan azért, mert cigányok. Nagyon okos emberek kitalálták néhány éve, hogy igencsak alulreprezentáltak a cigányok a magyar médiában, és ezen változtatni kell. (Szerintem talán még állami támogatást is kapnak a csatornák utánuk. Egyébként azt tudtátok, hogy a Fókusz KÖZSZOLGÁLATI műsor, és mint olyan kap támogatást is?) Az, hogy kutyát nem érdekel, meg rühellik őket, senkit sem érdekel. Viszont ha nincsenek tv-ben, akkor jön a Kolompár Orbán, és leugatja mindenki "rasszista" fejét.

2008. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vki azt írta, h a cigányok jó zenészek, hát pont Győző egy nagy SZAR!
2008. jún. 25. 11:51
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Konkrétan nem Győziről írtam.Számomra ő nem sztár.Ha már konkrét személyt szeretnél látni akkor pl nézd meg Bango Margitot.Sokan csak vágynak ilyen hangra.A romáknak a vérében van a zene.
2008. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%

Győzikét azért nézik az emberek mert este 9kor amikor vetítik már senki nem szeretne gondolkopdni, csak röhögni a suta barmán.....

Az, hogy miért kellenek a cigány "sztárok"?

Kérdem én, miért akar a rendőrség és a tűzoltóság cigányokat toborozni???Mintha már mi magyarok szeretnénk nekik megfelelni.Hisz, hogyha megnézed sokkal több joguk van mint nekünk, és sokkal több segély és mindenféle juttatást kap szeeeegény népség.A magyar meg dögöljön bele a munkába, hogy a sok ingyenélő fel tudja építeni a házát belőle.Hajrá M.O.

2008. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
30%
azok is jok pedig! Nem kell lenézni őket,van amelyik normálisabb ,mint bárelyik magyar ember!! Meg igényesebbek is,meg sok minden más is !!! Kellenek ők is az országnak,mint bárki más sztár!!! Ne feledd!? Ne itélkezz még nem ismered őket !!!
2008. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!