Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Madonna mikor akar már végre...

Madonna mikor akar már végre visszavonulni? :D

Figyelt kérdés
Én sosem bírtam ezt a nőt. Meg valljuk be már észrevehetné, hogy kiöregedett. A hangja élőben valami botrány. Jó azt elismerem, hogy a színpadi látvány az jó, és legalább valamilyen szinten feledteti velünk a pocsék énekhangot. Viszont szerintem már nagyon itt lenne az ideje, hogy észrevegye már nem 20éves, és át kéne adnia a stafétabotot :D
2009. okt. 19. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem azért lép fel, hogy neked tetsszen, hanem mert még mindig jól meg tud élni belőle. Akkor meg hülye lenne visszavonulni, amíg bírja.

Majd visszavonul, ha veszteségesek lesznek a koncertjei :)

2009. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze tudom. Pont ez a baj. :D
2009. okt. 19. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Én se voltam kifejezett Madonna fan a kezdetektől.

Mostanában azonban kifejezetten elkezdtem értékelni a hölgyeményt, valóban letett az asztalra valamit, főleg ha így összességében nézzük a munkásságát. Egy igazán céltudatos, kemény és nem utlsó sorban fegyelmezett sztár, ellentétben oly sok más kábszeres, alkoholista, elzüllött, letűnt, korábban sok szempontból "értékesebbnek" ítélt sztárral. Gondoljunk csak bele, szinte kivétel nélkül mindenkinek megvolt, megvan a maga "stichje". Mondjatok 1-et, aki hatalmas sztár volt valaha, és messziről elkerülték az efféle "sztárbetegségek"!

2009. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem bírtam soha. valahogy mindig az volt az érzésem hogy nem azért olyan nagy sztár, mert akkora hangja van hanem mert botrányos dolgokat halomozott egymásra és az volt a menő meg kirívó. a mostani új száma tök gázak, alig énekel bennük, azt is alig hallhatóan. sok koncertvideója kering a neten és mit ne mondjak, tényleg pocsékul énekel. totál a látványból él akár fellépés, akár klip. visszavonulni nem fog, süt róla hogy figyelemmániás
2009. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat meg egy ideig biztosan lehet latni a szinpadon,mivel jol is keres en adok meg neki ugy 5 -8 evet es azutan meglassuk....
2009. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem soha nem fog visszavonulni...

Én mondjuk szeretem néhány zenéjét, de ot mint embert nem birom! Nem torodik a gyerekeivel, kihasználja az embereket, akárkit lehord, kutyának nézi a rajongóit csakmert ok nem sztárok.

2009. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tehetséges.
2009. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam soha, de nem tartom jogosnak a kérdést. Én is gondolom azt egyes előadókról, hogy nem jók, de nem mondom,hogy ne énekeljenek. Gondolom, Madonna nem kényszerít téged, hogy az élőben siralmas előadását hallgasd. És azt sem tudom, miért baj, ha már nem 20 éves. Paul McCartney meg kábé 70, mégis zenél.
2014. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!