Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vilmos hercegnek és Katalinnak...

Vilmos hercegnek és Katalinnak már megszületett a gyereke?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 12:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, még nem. Tegnap délután a rádióban azt mondták, bármikor megszülethet.
2013. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, csak titkolják.
2013. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is megvan már, de még titok.
2013. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha megszületett volna már, akkor azt mindenki tudná, mivel kötelességük tudatni a néppel, valamint azoknak az országokkal, amelyeket nagyban befolyásol Nagy-Britannia, például Kanada, Ausztrália.

Ha megszületik, egy hivatalos okmányban felfüggesztik a palota kapujára, vagy hova, és elméletileg twitteren és facebookon is közlik a baba nemét, súlyát, adatait. :)

Hagyomány, hogy trónörökös érkezésekor 4 ágyúlövés dördül el, szóval nem titkolják, egyszerűen még nem született meg. Mi okuk lenne titkolni?

2013. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági okokból, amíg a Middleton birtokon van az anyjával együtt, nem tudják úgy őrizni, mint a palotában. Ahogy átviszik, akkor fogják kihírdetni.
2013. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, biztonsági okokból.


Egy trónörököst azért nem kicsit kell védeni a terroristáktól, Angliának is vannak ellenségei, sőt ott elég sok az anarchista, akik a királyi család halálát kívánják. Nagyon sok uralkodó lett merénylet áldozata.

És nagyon sok a vallási fanatikus is, akik olyan dolgokért gyilkolnak, amit fel sem lehet fogni ép ésszel.


Szóval van okuk a titkolózásra.

2013. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú, Július 22-én 16 24-kor született. Nevet még nem mondtak.
2013. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!