Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Gálvölgyi...

Mi a véleményetek Gálvölgyi Jánosról, és Friderikusz Sándorról, meg Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mind a 3 nagy arc :DDD különösen a balázs
2013. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gálvölgyi egy ripacs. Friderikusz egoista. Sebestyénre sok rosszat lehet mondani, de alapban egy rendkívül intelligens ember.
2013. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gálvölgyit emberileg nem igazán ismerem, a régi paródiája fenomenálisak (pl. Rózsa György), meg az újabbak között is van pár jó, de összességében nem az én stílusom.


Friderikuszt IMÁDOM! <3 Tudom, hogy nagy egoista, hogy arrogáns, hogy sokszor bunkó, tudom, tudom, tudom. De akkor is, hatalmas arc, fergeteges humorérzéke van, intelligens, művelt, és egy valóságos cukorfalat (ha éppen olyan kedvében van) *.*

Az pedig külön tiszteletre méltó, hogy soha nem beszél a magánéletéről.


Balázzsal sincs problémám, az ő fiatalos stílusa (noha 19 éves vagyok) nem az én stílusom, de egyébként ő is egy jó humorú, jó műsorvezető. A vivatévés baromkodásaira viszont nokomment.

2013. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gálvölgyi: emberileg nincs vele bajom, de a műsora borzalmas volt.


Friderikusz: egoista, ahogy már előttem leírták.


Balázs: róla inkább nem ejtek egy szót sem.

2017. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gálvölgyit emberileg bírom, a műsora is nagyon jó volt régen, de később annyira ellaposodott, ennek ellenére húzták, mint a rétes tésztát.


Friderikusz műsorait soha nem néztem, csak a bemutatókat láttam, abból nekem egy egyszerre művelt és beképzelt ember benyomását keltette.


Balázst nem szeretem, egy ripacs, aki azt hiszi magáról, hogy ő hű de vicces.

2019. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!