Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit kedveltek jobban Sebestyén...

Kit kedveltek jobban Sebestyén Balázst vagy Istenes Bencét?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Művészetek?
2013. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%

Balázsról mindent elmond az a felvétel, mikor egy 14 éves körüli kövér kiscsajt elkezd vigyorogva alázni. ("Itt van az a kis dagadt gci...") Az mentség, hogy volt vagy 19 éves a videón, ez mindig erkölcsi szintnek alatta van, egyszerűen gusztustalan.

Pár éve meg könyvet írt a lélekvándorlásról meg életvezetési tanácsokról... :) Pedig reménykednie kéne, hogy nincs reinkarnáció, mert ha van, következő életében valami csúszómászó lesz.

Istenes Bencét nem ismerem. :D

2013. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
*Az nem mentség
2013. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Pongo muvesz Ur a kedvencem.
2013. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki az az Istenes Bence?
2013. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sebestyén Balázst, a másiknak a nevét hallottam, de pontosan nem tudom ki, meg mit csinál.
2013. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
S.B.
2013. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sebestyént utálom, Istenenről nem hallottam még.
2013. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én sem kedvelem egyiket se, de Balázs jobb. Ben az egy senki...mármint valamilyen szinten ő is el akarja játszani ezt a nagyon poénos, beszólogatós műsorvezetőt, de ugye ezt már Balázs ellőtte. Ugye mind2en vivánál kezdtek. Én itt is úgy tartom, hogy régebben még volt élet ezekben. Balázsért soha sem azért rajongtak, mert fuuu de helyes stb. Ma meg már általában mindenhol ez a példa. Ha van egy stílusod, ami a fiatal csajoknak bejön, már mehetsz a médiába mutogatni magad, és sikeres leszel.
2013. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#2 kb. én is csak ennyit tudnék írni... Sebestyén a tahó a másikat meg nem is ismerem...
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!