Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Neil Harris Patrick tényleg...

Neil Harris Patrick tényleg AIDS-es?

Figyelt kérdés

Több kisebb oldalon láttam,de nem nagyon akarom elhinni mert mert megbízható külföldi oldalon még nem nagyon találkoztam vele.

Állítólag kórházban kapta el egy rutin vérvizsgálat során de nem látok rá sok esélyt és a sok agyoniskolázott hozzászólók álláspontját sem igazán értem,mert tény hogy meleg,de nem kell le mocskos b***uzizni,arra meg gondolhatnának hogy tartós kapcsolata van,így az miatt sem kaphatta el mivel akkor már korábban beteg lett volna.



#beteg #AIDS #Neil Harris Patrick
2013. aug. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt meg hol olvastad? AIDS-hez annyi a köze, hogy támogatja a kutatást.
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

még 2 oldalon láttam,az egyiket nem találom a másikon pedig törölték a tartalmat,tudom hogy támogatja a kutatást,meg ugye tartós kapcsolatban nehezen kaphatta volna meg most a betegséget,az kórházi tűs sztori meg nem tűnik valószínűleg,ezért is kérdeztem meg hogy tud-e róla valaki valamit,ezért is remélem hogy nem igaz,meg nyilván nem magyar oldalakon lehetne először olvasni róla,úgyhogy remélem hogy csak kamu:/

2013. aug. 3. 21:54
 3/6 A kérdező kommentje:

ezt most küldte át az egyik barátnőm,bár ezt se mondanám hiteles oldalnak,viszont érdekelne hogy honnan indult ki a dolog:

[link]

2013. aug. 3. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Angolul nincs erről semmi. Ha tényleg tűtől kapta volna, akkor az benne lett volna a hírekben is, hatalmas botránnyal.
2013. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még magyarországon is O.O
2013. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom,ezzel "nyugtatom" magamat,viszont nagyon nem vágom hogy miért jó kitalálni ilyen kamu híreket
2013. aug. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!