Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Bill Kaulitz fog...

Szerintetek Bill Kaulitz fog férfiasodni később, vagy tényleg meleg?

Figyelt kérdés
Fiatalság - bolondság. Oké, ha ez a stílus tetszik még neki - gyanús, de oké. De ha ilyen marad, akkor meleg... Vélemény?
2009. okt. 25. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
SOHA nem lesz férfi, mert egy elcseszett kis k.csog! Persze semmi bajom a melegekkel, de ez a Bill egy degenerált féreg...
2009. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Akkor te se vagy nagyon különb ha így beszélsz valakiről.Oké ha valakinek van véleménye de azért ezt nem kell ilyen durván.Szerintem meg fog változni.Ha meg nem az az ő baja lesz,mert az oké hogy a tinik így ugrálnak érte,de ha majd fölnőtt lesz akkor már nem hinném hogy a vele egyidősek nagyon kedvelnék.Szóval egyszer csak észreveszi magát.
2009. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát ez egy fogós kérdés :D..

gondolom majd az idők folyamán egy kicsit talán, hacsak át nem tér a transzexualitásra...(igazából sztem ezt még az ikertestvére sem tudná megmondnai) lehet búza a srác,de addig jó míg nem hord szoknyát..most még elég ,,tűrhető" ahogy kinéz,rengeteg ennyi idős néz ki hasonlóan,lehet fog férfiasodni,nem kétlem,de ha nem ..így járt sztem azzal senkinek nem fog ártani..:D

2009. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz a véleményezést, nem érint sehogy sem engem a személye (rajongás v. utálat), csak kíváncsi vagyok. :)
2009. okt. 28. 13:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, csak nézz rá! Komolyan úgy elcseszte magát, hogy már nem lehet rendbehozni. Gondolod, hogy találna magának egyáltalán normális lányt?


Am meg, ezt nem azért mondom, mert nem szeretem a TH-t, hanem mert ez így van.

2009. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Normálisat nem, csak rajongót... :S Csak egyszerűen nem fér a fejembe, hogy tetszhet neki a tulajdon külseje így...
2009. nov. 5. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ez egy olyan dolog, hogy a TE küldsőd se tetszik mindenkinek. Nem igaz?

Szánalmas aki leszól mást. Sőt...az ilyen ember mint TI azok először is magukkal nincsenek megelégedve azért cikiznek másokat. Ennyi a történet. Amúgy meg Bill Kaulitznak minden jol áll...még ha kopasz lenne akkor is jól nézne ki.

És az hogy másképp öltözködik az nem feltétlen azt jelenti, hogy meleg. Ennyi erővel ha egy csaj nadrágot vesz fel akkor az már fiús lány? Ennyit rólatok.

2010. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem mostmár visszább vett a "lázadós" korszakából. Igazából én úgy vagyok vele, hogy a gatyák meg a ruhái, amiket addig hordott az normális volt, vagyis inkább sportosabbak voltak, de szerintem nem áll jól neki az, hogy most már csőnadrágot hord, mert eléggé csontkollekciós. Viszont ez a kép teljesen normális róla, és ez egyáltalán nem régi, és hiába van ebben a stílusban, ez nem olyan vagánykodós, hanem szolidabb:

[link]

[link]

Itt meg egy sportosabb:

[link]

Az meg hogy sminkeli e magát, az ő dolga. Viszont smink nélkül furcsábban néz ki, mivel az nem annyira megszokott.

2010. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Bill egy jóképű gyerek,komolyan ha nem lenne rajta smink,meg ilyenek,halál jól nézne ki...

Csak nem értem minek ez a sok smink meg ez a haj.áhh.

Smink nélkül egész helyes!!!(szerintem)

2010. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg fog változni,így is sokat változott!!!!
2010. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!