Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan kell kiejteni a One...

Hogyan kell kiejteni a One Direction tagjainak nevét?

Figyelt kérdés

Van néhány variáció. Maga a One Direction szónál is, mert akko most /ván direksön/ vagy /ván dájreksön/? Én egyébként az utóbbit használom, de jó lenne tudni, hogy mi a hivatalos kiejtés. Tovább.

/Herry Stájsz/ ezt tudom.

Louis nevét mindenhol /Lui Tomlinszon/-nak ejtik, de én /Luisz/-nak mondom. Melyik a helyes?

Liam. Nos, /Liám Péjn/ , /Liám Pájne/, /Léjm Péjn/, /Léjm Pájne/ ?

Niall. /Niál Horán/ , /Néjl Horán/ ?

Zayn. /Zen Málik/, /Zéjn Málik/ ,/Zen Malik/ , /Zéjn Malik/ ?

Remélem érthetően leírtam, és a segítséget előre is köszönöm, negatív válaszokat nem kérek. Xx


2013. aug. 9. 09:32
 1/3 sippara ***** válasza:
49%

Eltekintek a... eltekintek.


Liam - Láj'm

Niall - Náj'l

Zayn - Zéjn


De komolyan mennyibe telne megnézni egy rohadt interjút ezekkel a szakma szégyene, értelmisérült látens-melegjogi aktivistákkal, és meghallgatni, ők hogy hívják egymást?

2013. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Best Song Ever klipben az ősz vénember, akit am Niall alakít, sorban mndja a nevüket, Zayn helyett Zacket mondd, de a fiú kijavítja, de később megint Zacknek hívja :'D

na szóval: Van dájreksön.

Zéjn Melik, Liem Péjn, Lui Tomlinzon /nem luisz, sz-t nem ejtik/, Nájöl Horen, Herri Sztájsz. de elég nehéz magyar betűkkel leírni az angol kiejtést. Az R-t pl nem nyomjuk a directionben, csak lazán, pici v-el az elején, szinte az r.t nem is hallani: DÁJVrEKSÖN. ha jártas vagy az angolban, ezt érteni fogod.

2013. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ván direksön, vagy Ván dájreksön, tök mindegy, mindegyik helyes.

Herri Sztájlsz (de valaki Sztájlesznek mondja)

Lui Tomlinzon

Liem Péjn

Nájöl Horen

Zéjn Malik

2013. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!