Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arrol hogy...

Mi a véleményetek arrol hogy meg fog szunni a Danubius ill. a Sláger rádio?

Figyelt kérdés
Nagyon megdobbentem amikor maa olvastam errol,álitolag politikai radio fogja átvenni a helyét.Nagyon sajnálni fogom mert nagyon szeretem a Danubiust,de a Sláger rádiot is.
2009. okt. 28. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

te vagy ma kb.az 5. ezt kérdező..légyszi keress rá az eddigiekre....


amúgy nem nagyon sajnálom,majd hallgatok máshol zenét.a többi műsor nem érdekel.a Bumeráng kifejezetten idegesített.

2009. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
A DANUBIUSt egyáltalán nem sajnálom,sőőőt olyan unalmas volt,óránként ugyanazt játszották,a reggeli műsor borzalmas ezzel szemben a SLÁGER ezerte jobb,nekem szimpatikusak a Bochkorék is,jók a slágerek-rem nem szűnik meg,csak más néven fut majd tovább!!!
2009. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy már én vagyok az 5dik de engem az érdekel amit én kérdezek nem pedig azt amit más meg ha ugyan az is a kérdés!!!
2009. okt. 28. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonló kérdés akartam kiírni, de mivel beelőztél, így válaszolok. :)

Ostoba, meggondolatlan, hülyeség!

A Sláger az egyik legnagyobb rádió, szép kis pénzeket tesz le az államnak, egy ótvar politikai rádió meg kit érdekel? Autózás, munka közben ki a fene akarja hallgatni, hogy a hülye politikusok hogyan mocskolják egymást és hazudoznak nekünk?!

Nem beszélve a rengetek adományról, rendezvényről, jótékonykodásról, ami ezekhez a rádiókhoz, főleg a Bumeránghoz kapcsolódik! Szégyen, ami ebben az országban folyik!

2009. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Én a zene miatt sajnálom.De azt cd-ről is tudok hallgatni:D

Én a bumerángtól herótot kaptam amikor Istenkirálynak hívták őket meg magukat is.A Bochkornak meg semmi nem volt jó....

2009. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Végre eltakarodnak a francba. Sok jó könnyűzenei rádió van, ezeket a ripacsokat ideje volt eltávolítani.
2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
én személy szerint megkönnyeztem. A piros szalagot pedig kitűztem az autóra és a biciklire. A Danubiust nem szerettem, de elismerem, hogy jó műsorvezetők, különben nem jutottak volna el idáig. De a Sláger Rádió nagyon hiányozni fog. Akárhol is folytatják a rádiózást, én hallgatni fogom.
2009. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
a Rádiócafé is jó csatorna..nem ismétlik a számokat egyfolytában..hasonlóra számíthatunk.szóval engem nem ráz meg a dolog!
2009. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom aki ide irt az inkáb Sláger rádio párti én inkább Danubius vagyok de persze sajnálom a Slágert is !
2009. okt. 29. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

A Danubius tűrhető volt,de a Slágert nagyon útáltam (főleg a bumeráng miatt...).

Nekem igazából nem oszt,nem szoroz a dolog...

2009. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!