Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megtudja mondani, hogy...

Valaki megtudja mondani, hogy igazából hogy volt ez a Justin Bieber sztori, hogy leköpte a rajongóit? Mert én nem igazán hiszem el. Többi lent! Normális válaszokat légyszíves!

Figyelt kérdés

Miért köpte volna le a rajongóit mikor pont akkor rakta ki ezt a videót az instagramjára: [link]

Válaszokat előre is köszi.



2013. aug. 22. 20:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Videót is láttam róla, de most meg nem mondom neked hol. Próbáltam keresni, eddig nincs meg, de láttam, és a két csaj, akit eltalált, még sírt is. Utána meg Justin mosolyogva lefényképezte magát : /
2013. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

itt :

[link]

2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek miért köpte volna le a rajongóit mikor előtte kirakta ezt a videót az instagramjára: [link]

és ez a felirat alatta: I wake up this morning to this :) best fans in the world #beliebers #sexyfansFollow

2013. aug. 22. 21:41
 4/43 anonim ***** válasza:
Hát ezt tőle kell megkérdezni : / Amúgy nem találom az eredeti videót, hogy mégegyszer megnézzem. De elvileg szándékos volt, mert nem kiabált le utána, hogy "Bocsi!" vagy valami... : /
2013. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

köszi:))

amúgy nagyon nem értem a logikáját.. ez olyan furi na mindegy majd egyszer fény derül rá..

2013. aug. 22. 22:15
 6/43 anonim ***** válasza:
szóval itt a bizonyíték,hogy a kép PS:ustinbieberfanclub.net/justin-bieber/justin-hits-bieber-pitch-as-he-leaves-devoted-french-fans-sobbing-in-his-wake-photos/
2013. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
ezt most nem vágom de azért köszi xd
2013. aug. 26. 16:12
 8/43 anonim ***** válasza:
nézd meg a képet ember..ott van a 2 síró csaj..a kép már vagy 2 éve készült :P
2013. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

erre gondolt:

[link]

2013. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért védik mindig a rajongói, mert ezt olvastam a Starity-s cikknél: "hogy 20 méterrel melléköpött, ez csak pletyka hogy leköpte őket" hiába védik, ez nem pletyka, egyik képen látszódott hogy a lányok bőgnek, és biztos nem azért bőgnek mert naplemente van! És látszott azon a 3 lányon a csula helye!
2013. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!