Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha megtudnád a kedvenc énekese...

Ha megtudnád a kedvenc énekesedről/színészedről, hogy meleg, ha ránézel vagy meghallodm nem fog el az érzés, hogy lehet épp egy pasival csinál amit csinál?

Figyelt kérdés
Olly Murs volt a kedvenc énekesem, de a napokban olvastam, hogy meleg bárban sztriptízelt aztán a youtubon is vannak videók, ahol smárol és ez sokkolt... Aztán Skylar Astin volt a kedvenc színészem és ő róla kiderült, hogy meleg...

2013. aug. 23. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
add Wentworth Miller here
2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy kedvenc lehetett, ha egy ilyen apróság, hogy meleg, sokkolt.
2013. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Több kedvenc színészem, énekesem meleg, mégis képes vagyok a munkájukat élvezni anélkül, hogy azon töprenkednék, épp mit csinálnak az ágyban. Pedig én is meleg vagyok. :)

Úgyhogy sztem érdemes lenne elgondolkoznod, kedves kérdező, miért van az, hogy más meleg emberek szexuális élete jobban foglalkoztat, mint egy echte meleget.

2013. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelne, sőőőt ;)
2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amado atya válasza:
100%

Nem sokkolna le. Mindenki avval éli a szerelmi életét, akivel akarja, akár azonos, akár ellenkező nemű a partnere. Attól még a szememben nem lesz rosszabb színész/énekes, nem lesz "kisebb", hogy a saját nemét szereti.

Ha kifejezetten színészről, vagy énekesről van szó -a magánélete, szexuális orientációja csak mellékes. Azt illik nézni, hogy "mit tesz le az asztalra" a vásznon vagy a színpadon.

2013. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
én kifejezetten tisztelem azokat a híres embereket akik nyíltan vállalják melegségüket. Ha valaki valamiben jó, akkor teljesen mindegy, hogy milyen a szexuális irányultsága. Ha valakinek tetszik a munkája, az nem azért van mert hetero vagy homoszexuális. Ahoz meg kur.vára senkinek semmi köze, hogy az illető épp kivel mivel hancúrozik.20f
2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Néha eszembe jut, ha egy általam szeretett meleg zenészt hallgatok, hogy vajon milyen pasija van, meg ilyenek, de még mindig szívesebben képzelem el egy pasival, mint egy csajjal. Gondolom ez valami féltékenység féle.
2013. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Neil Patrick Harris az egyik kedvenc meleg szineszem, és egyáltalján nemérdekel hogy mit csinál az ágyban Daviddel ;) A lényeg hogy boldogok, és persze Legen... wait for it... DARY! ;)
2013. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínű neked bejött mint pasi és kicsit megundorodtál tőle, hogy megtudtam ezeket a dolgokat róla, ami érthető is. :) nekem ezeréve bejön egy színész pasi, de nem zavarna ha megmelegedne, mert úgy is imádnám. Nem vagyok mélyen belezúgva, hanem oltárira felnézek rá és a munkájára. Ha azt hallanám róla hogy meleg, drogos, embert ölt akkor is rajonganák érte. :)))
2014. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!